Aşktan ne haber?

Hey Girl - - EDITO - Nilgün Yıldız Konakcı n y i l d i z @ d oga n b u rd a . c o m

Şubat ayına girer girmez “aşk” kelimesini daha sık duymaya başladığını biliyorum Heygirl kızı... Ama ne yapalım bu kaçınılmaz çünkü 14 Şubat Sevgililer Günü büyüsünden istesen de istemesen de kurtulamazsın... Neden mi? Birincisi sevgilin olmazsa herkes sana “14 Şubat’ta ne yapacaksın?” diye, ikincisi sevgilin varsa herkes sana “Sevgilinle ne yapacaksın?” diye sorar. İki sorudan birine cevap verirken biz de yanında olalım istedik ve sana bu ay dopdolu bir dergi hazırladık. Eğer yalnızsan 13 Şubat Bekarlar Günü’nün tadını çıkarabilir, eğer sevgilin varsa onunla birlikte güzel zaman geçirmenin yollarını sayfalarımızda bulabilirsin.

Sayfaları çevirdikçe ilişki testimizi çözebilir, ilişkinizi Justin ve Selena’nın bir ayrılıp, bir barışmasına ya da Gigi ve Zayn’ın istikrarlı ilişkisine benzetebilirsin. “13 Reasons Why”ın ikinci sezon müjdesini sabırsızlıkla beklerken, bizim masum kızımız Bella’ya neler olduğunu düşünebilirsin. Dua Lipa’dan aşk taktiklerini alırken Exo’nun yeni albümü ile içini sıcacık tutabilirsin.

Bu arada kalbin hala boşsa üzülmemen gerektiğini bir kez daha hatırlayıp, 2018’in en yakışıklılarını topladığımız sayfalarda sen de bize katılabilir, İtalyan rüzgarı Ruggero’nun kollarına kendini bırakabilirsin. Louis ile hasret giderdikten sonra bir diğer yakışıklı, Jamie Dornan ile zaman geçirebilirsin.

Anlayacağın ister sevgilin olsun ister olmasın bu ay da geçen ay olduğu gibi yalnız olmadığın için kendini şanslı sayarken elinde en yakın dostun olan bizlerle yani Heygirl’ünle hayatı bambaşka yaşamaya kaldığın yerden devam edebilirsin. Çünkü bazen üzülsen de bazen sevilsen de her zaman yanında olduğumuzu bilirsin....

Bu ay da sana her ay olduğu gibi şans getirsin Heygirl Kızı... Yüzünde gülümseme eksik olmazken dudağındaki şarkının sözleri her zaman neşe içinde dökülsün...

Sevgiyle, aşkla ve de derginle kal...

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.