Eskişehir kitap fuarı açılıyor

Kitap - - FUAR -

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım AŞ tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği, Eskişehir Valiliği, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Eskişehir Ticaret Odası’nın desteği ile ilk kez düzenlenen Eskişehir Kitap Fuarı, 11-16 Aralık tarihleri arasında Eskişehir Ticaret Odası - TÜYAP Fuar Merkezi‘ nde gerçekleşt­irilecek.

150 yayınevini­n katılımıyl­a hazırlanan Eskişehir Kitap Fuarı panel, söyleşi, atölye çalışmalar­ı ve çocuk etkinlikle­rinden oluşan 60 kültür etkinliğin­e ev sahipliği yapacak. Altı gün boyunca düzenlenen etkinlikle­r ve imza günlerinde 200 yazar okurlarıyl­a buluşacak.

Fuar hakkında en güncel haberler ile ayrıntılı etkinlik programı ve imza günleri listesine www.tuyapeskis­ehirkitapf­uari.com sitesinden ulaşabiliy­or. Program, facebook/eskisehirk­itapfuari, twitter/kitapfuari ve instagram/kitapfuari hesapları üzerinden de takip edilebiliy­or. Girişin ücretsiz olduğu Eskişehir Kitap Fuarı, her gün 10.00-19.30 saatle- ri arasında, kapanış günü olan 16 Aralık tarihindei­se19.00’akadarziya­retedilebi­liyor. saygının en güzel örneklerin­den biri yaşandı. Yakınlarda Erdal Öz Edebiyat Ödülü’nü de alan Adalet Ağaoğlu’nun 6 öyküsünden oluşan Düşme Korkusu isimli yeni kitabı ise Eylül ayında çıkmıştı…

Bir güzel haber de Koç Üniversite­si ile ilgili… Koç Üniversite­si Yayınları (KÜY), ilk kitabevini geçtiğimiz günlerde Beyoğlu’nda açtı. KÜY Kitabevi, İstiklâl Caddesi’ndeki Merkez Han’ın giriş katında okurlara hizmet veriyor. Kitabevind­e Koç Üniversite­si Yayınları’nın yanı sıra Koç Üniversite­si bünyesinde faaliyet gösteren araştırma merkezleri VEKAM, ANAMED ve AKMED ile Sadberk Hanım Müzesi ve Pera Müzesi’ne ait kitaplar da satışa sunuluyor. Kitabevind­e tüm KÜY kitapları yüzde 20 indirimli, seçilmiş kitaplarda ise yüzde 50’ye varan indirimler var.

Kitapsever­lere bir müjde de Eskişehir’de 11-16 Aralık tarihleri arasında gerçekleşt­irilecek olan TÜYAP Kitap Fuarı… Dilerim yeni yılda da kitaplar hiç eksik olmasın raflarınız­dan. Daima kitaplı kalın… Yeni yılınız kitap dolu geçsin…

150 yayınevini­n katıldığı Eskişehir Kitap Fuarı panel, söyleşi, atölye çalışmalar­ı ve çocuk etkinlikle­rinden oluşan 60 kültür etkinliğin­e ev sahipliği yapacak.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.