Eskişehir kitap fuarı açılıyor

Kitap - - FUAR -

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım AŞ tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği, Eskişehir Valiliği, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Eskişehir Ticaret Odası’nın desteği ile ilk kez düzenlenen Eskişehir Kitap Fuarı, 11-16 Aralık tarihleri arasında Eskişehir Ticaret Odası - TÜYAP Fuar Merkezi‘ nde gerçekleştirilecek.

150 yayınevinin katılımıyla hazırlanan Eskişehir Kitap Fuarı panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 60 kültür etkinliğine ev sahipliği yapacak. Altı gün boyunca düzenlenen etkinlikler ve imza günlerinde 200 yazar okurlarıyla buluşacak.

Fuar hakkında en güncel haberler ile ayrıntılı etkinlik programı ve imza günleri listesine www.tuyapeskisehirkitapfuari.com sitesinden ulaşabiliyor. Program, facebook/eskisehirkitapfuari, twitter/kitapfuari ve instagram/kitapfuari hesapları üzerinden de takip edilebiliyor. Girişin ücretsiz olduğu Eskişehir Kitap Fuarı, her gün 10.00-19.30 saatle- ri arasında, kapanış günü olan 16 Aralık tarihindeise19.00’akadarziyaretedilebiliyor. saygının en güzel örneklerinden biri yaşandı. Yakınlarda Erdal Öz Edebiyat Ödülü’nü de alan Adalet Ağaoğlu’nun 6 öyküsünden oluşan Düşme Korkusu isimli yeni kitabı ise Eylül ayında çıkmıştı…

Bir güzel haber de Koç Üniversitesi ile ilgili… Koç Üniversitesi Yayınları (KÜY), ilk kitabevini geçtiğimiz günlerde Beyoğlu’nda açtı. KÜY Kitabevi, İstiklâl Caddesi’ndeki Merkez Han’ın giriş katında okurlara hizmet veriyor. Kitabevinde Koç Üniversitesi Yayınları’nın yanı sıra Koç Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren araştırma merkezleri VEKAM, ANAMED ve AKMED ile Sadberk Hanım Müzesi ve Pera Müzesi’ne ait kitaplar da satışa sunuluyor. Kitabevinde tüm KÜY kitapları yüzde 20 indirimli, seçilmiş kitaplarda ise yüzde 50’ye varan indirimler var.

Kitapseverlere bir müjde de Eskişehir’de 11-16 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan TÜYAP Kitap Fuarı… Dilerim yeni yılda da kitaplar hiç eksik olmasın raflarınızdan. Daima kitaplı kalın… Yeni yılınız kitap dolu geçsin…

150 yayınevinin katıldığı Eskişehir Kitap Fuarı panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 60 kültür etkinliğine ev sahipliği yapacak.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.