Çukurova, kitap konuşacak

Kitap - - FUAR -

TÜYAP Adana Fuarcılık A. Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliği, ÇUFAŞ Çukurova Fuarcılık A. Ş., Adana Valiliği ve Adana Büyükşehir Belediyesi desteği ile düzenlenen Çukurova 12. Kitap Fuarı, 5-13 Ocak tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslarara­sı Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşt­irilecek.

Çukurova Kitap Fuarı’na 300 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılırken panel, söyleşi, atölye çalışmalar­ı ve çocuk etkinlikle­rinden oluşan 70 kültürel program ve imza günlerinde 500 yazar okurlarıyl­a buluşacak.

Çukurova Kitap Fuarı’nın konukları arasında Füruzan, Ercan Kesal, Lati-

fe Tekin, Gülten Dayıoğlu, Altan Öymen, Yekta Kopan, Ayşe Kulin, Buket Uzuner, Aret Vartanyan, Canan Tan, Zeynep Altıok Akatlı, Mavisel Yener, Nebil Özgentürk, Tülin Kozikoğlu, Sinan Meydan, Hasan Ali Toptaş, Ataol Behramoğlu, İsmail Saymaz, Levent Gültekin, Behiç Ak, Mete Yarar, Çiğdem Gündeş, Kerem Fırtı- na, Selim Temo, Toprak Işık, Aytül Akal, Hikmet Anıl Öztekin, Sinan Tuzcu, Kemal Hamamcıoğl­u, Menderes Samancı- lar, Kahraman Tazeoğlu, Koray Avcı Çakman, Bahadır Yenişehirl­ioğlu, Zafer Algöz, Can Yılmaz, Ahmet Şimşirgil, Tarık Tufan, Sinan Yağmur ve daha pek çok yazar, şair, oyuncu ve biliminsan­ı bulunuyor.

Fuarla ilgili en güncel haberleri, ayrıntılı etkinlik programı ve imza günleri listesini www.cukurovaki­tapfuari.com sitesinden; facebook/cukurovaki­tap, twitter/kitapfuari ve instagram/kitapfuari hesapları üzerinden takip etmek mümkün.

Girişin ücretsiz olduğu Çukurova Kitap Fuarı, her gün 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilec­ek. Son gün kapanış saati ise 19.00…

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.