yazılım

Macline - - Yazılım -

Transmission

Fiyatı: Ücretsiz BitTorrent istemcileri nadir bulunur, ancak Transmission en iyileri arasındadır. Hafif uygulama, indirme hızı söz konusu olduğunda mükemmel ve MacOS ile sorunsuz bir şekilde harmanlanıyor. En güçlü istemci değil, ancak güvenilirlik ve Torrent indirmelerine akıllıca yaklaşımı nedeniyle MacOS için kolayca en iyi seçim olarak görülebilir. Hızlı, hafif ve basitliğiyle hayatınızı biraz daha kolaylaştırır. Transmission, kısa bir süre önce bir güvenlik açığına sahipti, bu nedenle en son sürümünü (2.92 veya üzeri) doğrudan Transmission Project’ten indirdiğinizden emin olun.

1Password

Fiyatı: Ayda $3 Genelde sahip olunan her hesap için her bir şifreyi hatırlamaya çalışmaktan nefret ederiz. 1Password, onları bir ana şifre yoluyla erişebileceğiniz, tamamen şifrelenmiş bir kasada güvenceye alan harika bir şifre yöneticisidir.

Little Snitch 4

Fiyatı: $47 Little Snitch 4, gelen ve giden tüm bağlantılarınızı kontrol etmenizi sağlayan bir izin engelleyici. İnternet’e bağlanmasını istemediğiniz bir programınız varsa, yazılım sizin adınıza onu engelleyebilir. Belirli bir uygulamadan çıkana kadar tek bir örneği engelleyecek şekilde ayarlayabilirsiniz veya sonsuza dek. Mac’in yaptığı her şeyi bilmeyi tercih edenler gibi kontrol meraklıları için harika.

Google Drive

Fiyatı: Ücretsiz Şansınız Google Drive’ın temellerini bilmenizde, ancak İnternet’e erişemediğinizde dokümanlarınızı, e-tablolarınızı ve sunularınızı çevrimdışı çalıştırabileceğinizi bilmiyor olabilirsiniz. Google’ın masaüstü uygulaması, yazılımın mobil sürümüne çok benzer bir şekilde, tüm dosyalarınıza ve klasörlerinize hızlı erişim sağlar ve size, ekstra depolama ücreti ödemediğinizi varsayarsak, 15 GB’lık bir içeriği eş zamanlayabileceğiniz özel bir klasör sağlar. İsterseniz, Google Drive tüm sürücünüzü de yedekleyebilir.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.