Potansiyel çözümler:

Macline - - Dosya -

Henüz iOS 11’e geçmediyseniz, sorunun bir sonraki güncellemede düzeltilmesine kadar beklemeye devam etmek isteyebilirsiniz. Ancak en yeni işletim sistemini indirdiyseniz, yine de iOS 10.3.3 sürümüne geri dönebilirsiniz.

Ayarlar> Pil gücü’ne giderek hangi uygulamaların en fazla gücü kullandığını bulun. Bu, son 24 saatte ve son yedi günde kullanılan pil ömrüne ilişkin olarak uygulamaların tam yüzdesini size söyleyecektir. Daha sonra, en fazla gücü tüketen uygulamaları silebilir veya bunları minimum düzeyde kullanabilirsiniz. Bunları silmek istemiyorsanız, uygulamaları kullandıktan sonra her zaman düzgün bir şekilde çıkmayı unutmayın. Ancak, kısa bir süre içinde geri döneceğinizi biliyorsanız, onları açık bırakmanız daha iyidir.

USA Today’e göre, Pil Gücü bölümündeki, Kullanım ve Bekleme sürenizi not ederek bir sorun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Kullanım süreniz bir dakikadan uzun bir süre artmışsa, telefonunuzun kilidini beş dakika içinde kapatıp tekrar açıyorsanız, telefonunuz gerektiği şekilde dinlenmemektedir.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.