iPhone’lar için Faydalı Uygulamalar

iPhone kullanıcılarının günlük kullanımda faydalanabilecekleri uygulamalardan bir derleme yaptık.

Macline - - Dosya -

Yeni bir iPhone aldınız ve günlük olarak işinize yarayacak uygulama arayışında mısınız? App Store’da iPhone’lar için yüz binlerce harika yazılım var, Web’e yayılmış diğerleri hariç. Bu nedenle, işinize yarayacak uygulamalardan bazılarını derledik. Çok fazla uygulama olduğu için, ister bir avatar oluşturmak isteyin, isterseniz de müzik dinlemek isteyin, kısa listemize yalnızca ortalama iPhone kullanıcısına yararlı olabilecek uygulamaları dahil ettik.

➤ Slack

Slack, kuruluşunuzun her seviyesinde net ile- tişim sağlayan, ekipler ve şirketler için önde gelen bir mesajlaşma uygulamasıdır. Slack, tüm cihazlarla anında senkronize olur ve işinizi daha basit ve daha kolay hale getirmek için düzinelerce başka uygulama ve hizmetle (Dropbox gibi) uyumludur.

➤ Bumble

Bumble, kadınları ilk hamleyi yapmaya zorlayarak, kafasındaki web tanışma paradigmasını tersine çevirir. Biriyle eşleşin (uygulama fonksiyonları tamamen Tinder gibi çalışıyor), ondan sonra kadının mesaj göndermek veya eşleşmeyi sona erdirmek için 24 saati vardır.

➤ xBox

Xbox One için Microsoft’un mobil tamamlayıcı uygulaması, akıllı telefonunuzu kullanarak Xbox menülerinde gezinmenizi sağlar. Xbox uygulaması, mesajlaşma ve kazanımlar gibi Xbox uygulamaları ile uyumluluk sunuyor.

➤ Zombies, Run!

Bir zombi saldırısını simüle etmek için tasarlanmış bir uygulama ile zorlu egzersizinizi hayatta kalmak için canlandırıcı bir dövüş haline getirin. Malzemelerinizi toplayarak ve ölümcül sürülerden (hepsi şehirde koşuyorlar) kaçınarak üssünüzü inşa edin.

➤ Kitchen Stories

iOS’ta birçok yemek uygulaması var, ancak Kitchen Stories, video rehberleri, adım adım fotoğraf talimatları, Apple’ın tvOS’uyla uyumluluğunun yanı sıra alışveriş listelerini senkronize etmek için WatchOS gibi özelliklerle bir adım öteye gidiyor. En sevdiğiniz tarifleri kaydetmek için özel yemek kitapları oluşturabilir, bir sonraki yemeğinize ilham vermek için tasarlanmış bilgilendirici makaleleri okuyabilir ve kullanışlı bir yerleşik ölçü dönüştürücüsünden yararlanabilirsiniz. Daha da iyisi, Kitchen Stories 12 dilde mevcut.

➤ Bitmoji

Bitmoji, çizgi avatar’ınızın saç ve göz renginden kıyafetlerine ve aksesuarlarına kadar her şeyi kişiselleştirmenizi sağlar. Bitmoji’nizi de içeren büyük bir çıkartma kütüphanesi ile, iMessage ve kopyala / yapıştır özelliğini destekleyen herhangi bir uygulama aracılığıyla düzinelerce farklı kişisel emoji gönderebilirsiniz. Snaps ve Snap hikayelerinizi daha da eğlenceli hale getirmek için uygulamayı Snapchat’a da bağlayabilirsiniz.

➤ GroupMe

Kendilerini bir grup sohbete katılmış bulanlar için GroupMe, bütün sohbetleri izlemeyi kolaylaştırıyor. Gruplarınızı isimlendirebilir, avatar’lar oluşturabilir ve daha sonra tekrar başvurmak için grup sohbetlerindeki fotoğraflarınızı ve videolarınızı kaydedebilirsiniz.

➤ Pandora

Şimdiye kadar Pandora kullanmadıysanız, AM radyoyu tekrar açın. Pandora, bir şarkı veya sanatçının etrafında istasyonlar oluşturmak için müzik bilimini kullanıyor. Neyi sevdiğinizi ve neden nefret ettiğinizi söyleyin. Öğrenir.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.