Yapılacak İşler Listesi Uygulamaları

Akilli telefonlar icin gelistirilen ilk uygulama kategorilerinden birini bu sayfalarda ele alyoruz

Macline - - Yazılım -

Yapılacak işler listesi uygulamaları hem iOS hem de Android’deki en eski uygulamalardan bazılarıdır - ancak yaşam tarzınıza uygun olacak doğru uygulamayı bulduğunuzu nereden biliyorsunuz? Sizin için araştırdık ve iOS için şu anda kullanılabilen en iyi yapılacaklar listesi uygulamalarını bir araya getirdik. Bir göz atın ve hangisini uygun buldunuzsa indirip kurun.

Google Tasks (ücretsiz)

Google’ın yeni Google Tasks uygulaması, yapılacak işler listeleri uygulamalarının en basitlerindendir. Tam olarak ne gerekiyorsa yapan ve daha fazlasını yapmayan, güzel ve iyi tasarlanmış bir uygulama. Görevleri oluşturabilir, bunlar için bir açıklama yapabilir ve ardından alt görevler ekleyebilirsiniz. Bunlar madde madde işaretli olarak bir liste halinde görünürler ve doğru zamanda her bir alt görev tamamlandığında işaretleyebilirsiniz. Ana görev için bir son tarih belirleyebilirsiniz. Her görev bir listede yer alır ve kaç tane listelenin oluşturulabileceği konusunda bir sınır yoktur. Bir alışveriş listesi, yapılacaklar listesi ve daha fazlası olabilir. Google Tasks’ın sadeliği karşılığında, diğer uygulamalarda bulabileceğiniz daha ayrıntılı etiketleme ve organizasyon özelliklerinden bazılarına sahip olamayabilirsiniz. Web’de Gmail kullanıyorsanız, sağ kenarda Tasks’ı, Calendar ve Google Keep uygulamalarını yan yana genel bir bakış için görebilirsiniz.

Todoist (ücretsiz/ücretli seçenekleri var)

Özel bir yapılacak işler listesi uygulaması istiyorsanız, Todoist’e göz atmaya değer. Bu, yıllarca kanıtlanmış etkinliği ile piyasadaki en önemli yapılacak işler uygulamalarından biri. Facebook profilinizle veya Google hesabınızla kaydolabiliyor ve başlayabiliyorsunuz, ilk görevinizi yazmak ve göndermek oldukça basit. Yeni görevleri ayarlamak da son derece basit - görevinizi yazın ve sadece enter tuşuna basın. Ayrıca, çalışmanın tamamlanması için bir son tarih belirleyebilir, göreve bir öncelik atayabilir ve benzer bir görevler grubuna ayırabilirsiniz. Görevlerin tamamlanması, görevin yanındaki kutunun işaretlenmesini gerektirir. Mükemmel değil - eğer para ödediğiniz tüm özellikleri istiyorsanız bu böyle. Görevleri hatırlatma, ekstra aktif projeler, görevlerle ilgili yorumlar ve otomatik yedeklemeleri ayarlamak, tümü de değerli özelliklerdir ve Todoist Premium’a abone olmak için yılda yaklaşık $29 ödersiniz. Yine de, bu uygulamayı denediyseniz ve bu paraya değer olduğunu düşünüyorsanız, ücretli abonelik mantıksız değildir.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.