İnci Tuncel

Maison Française - Maison Francaise - Deco Rehber - - DEKO_ REHBER -

Yaratıcı çizgileri ile stil sahibi bebek odalarına imza atan İnci Tuncel, mobilyadan bebek odası tekstiline, aksesuardan aydınlatmaya hatta duvar kağıdına kadar bir bebek odasında ihtiyaç duyulacak birçok detayı aynı çatı altında müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Firma adı: Tuncel Ev Tekstili Firma sahibi: Orhan Tuncel ve Ceylan Tuncel Erkaya Kurulduğu tarih: 1988 Alan: Bebek ve genç oda dekorasyonu, mobilya, tekstil ve aksesuar tasarımı. Satılan ürünler: Bebek ve genç mobilyası, tekstil, halı, aydınlatma, duvar kağıdı, aksesuar, doğum&hastane dekorları, cakes&cookies. Satılan markalar: İnci Tuncel, Eiffinger, Tartine et Chocolat wallpapers. Tarzı: Art-deco, dömi-klasik, modern. Ürünlerin tasarımcıları: Ceylan Tuncel Erkaya. Ürünlerde kullanılan malzemeler: Mdf, masif, dişbudak, gürgen ahşap malzemeler, koton, keten, ipek ve saten kumaşlar. Son koleksiyon: Fiyonk ve Bianca mobilya koleksiyonları, peinture çalışmalı ve nakışlı tekstil ve hastane dekorları. Firmanın felsefesi: Bebeklerimizin huzur içinde, sağlık ve güvenle büyüyecekleri odalarını ergonomiye uygun, organik malzemeler kullanarak uzun ömürlü ürünlerle tasarlamak. İleriye yönelik projeler: Bebeklerimizin yaşam alanlarını oluşturma keyfini yurtdışında da yaşayabilmek. Merkez ve şubeler: Cemil Topuzlu Cad., 19/B, Çiftehavuzlar, İst. Tel: (0216) 360 88 80. Nispetiye Aytar Cad., 16, Levent, İst. Tel: (0212) 284 31 15. www.incituncel.com

BIANCA KARYOLA.

Kraliçe genç karyola ve güzellik masası, keten cibinlik, ithal organik koton yatak takımı, ipek aplik ve melekli duvar dekorları.

Fiyonklu sedir karyola ve şifonyer, rokoko nakışlı keten yatak takımı ve ithal peluş ayıcıklar.

PEINTURE DUVAR DEKORU. ÇIçEK NAKışLı BEşIK. NAKışLı IPEK BEşIK. Balon AYDıNLATMA.

İTHAL KADIFE KUMAşLı çOCUK OTURMA GRUBU.

GONDOL KARYOLA.

Kelebekli KUş KAFESI FORMUNDA AYDıNLATMA.

OYUNCAK SEPETI VE ITHAL AYıCıKLAR.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.