İhtiyaçlar tasarım ve estetikle buluşuyor

Enne,sürdürmekteolduğuestetikveteknolojikaraştırmalarileherzamaneniyikaliteyive kusursuzestetiğigarantilemeyihedefleyen,projelereodaklanıyor.

Maison Française - Maison Francaise - Deco Rehber - - ENNE - Karacakaya Cad., 116/118, Siteler, Ankara. Tel: (0312) 351 54 74. enne.com.tr

Ankara merkezli mobilya ve iç mimarlık şirketi olarak 17 yıllık tecrübesiyle faaliyet gösteren Enne, birçok iç mekân projesine imzasını atıyor ve oluşturduğu mobilya koleksiyonu ile başarılı çizgisini devam ettiriyor. Enne koleksiyonu, çağdaş hayatın hızını ve yalınlığını yansıtan modern mobilyalardan ve gelenekseli yeniden yorumlayan tarz sahibi ürünlerden oluşuyor. Koleksiyonundaki her parça Enne kalitesinin ve tasarım anlayışının bir sonucu olarak ortaya çıkıyor. Enne’nin genç tasarımcıları ve profesyonel üretim departmanı, bu felsefe ile hayallerindeki tasarımı en yeni teknolojileri kullanarak hayata geçiriyorlar. Bununla birlikte Enne’nin 2016 koleksiyonu Christophe Pillet , Arketi po Design , Carlo Colombo, Marconato&Zappa gibi dünyaca ünlü tasarımcıların imzasını taşıyor.

Özgün proje tasarımları

Enne, yaratıcı ve üretken kaynaklarıyla büyük konut, otel ve ticari projeler gibi birbirini tamamlayıcı faaliyet alanlarında da çalışmalar yürütüyor. Enne, Rusya Kempinski Hotel Gelendzhik, Radisson Blu Sochi Congress Hotel ve Ukrayna’daki The Radisson Blu Kiev Hotel gibi çok sayıda yüksek standartlı projede özgün tasarım yaklaşımını göstermeyi sürdürüyor.

Christophe Pillet tasarımı Code kanepe.

Doğal dokular çağdaş çizgilerde hayat buluyor.

Arketipo Design marka Lotus şezlong ve Christophe Pillet tasarımı Idee sehpalar.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.