İtalyan dokunuşu

Ankara’nıntanınmışmobilyamarkasıEnne,İtalyan şıklığınıtasarımlarınayansıtandünyacaünlüİtalyan derimobilyamarkasıNatuzzi’yiBaşkent’inseçkin kullanıcılarıylabuluşturuyor.

Maison Française - Maison Francaise - Deco Rehber - - NATUZZI - Anse, Eskişehir Yolu, 12. km, B9, Çayyolu, Ankara. Tel: (0312) 227 82 10. enne.com.tr

Enne Mobilya, deri oturma grubu denilince tüm dünyada akla gelen ilk marka olan Natuzzi’yi Başkentlilerle buluşuyor. İtalyan sıcaklığını derinin şıklığı ve seçkin tarzıyla harmanlayıp tasarımlarına yansıtan Natuzzi, seçkin yaşam alanları yaratıyor. 1954 yılında doğan İtalyan markası Natuzzi’yi yaratan isim olan markanın yönetim kurulu başkanı ve baş stilisti Pasquale Natuzzi, tüm dünyada “kanepe kralı” olarak tanınıyor. Pasquale Natuzzi başlıca takıntısını “Müşterilerimizin mutlu olmasını ve hayattan keyif alabilmesini sağlayan konforlu oturma odaları yaratmak” olarak tanımlıyor.

Mükemmeli arayanların tercihi

İtalya’nın Akdeniz kanı taşıyan sıcaklığını ve geleneksel tarzını modern yorumla birleştirerek konforlu yaşam alanları yaratan Natuzzi, özellikle deri oturma gruplarında tüm dünyada mükemmeli arayanların başlıca tercihi. Seçkin ve rafine bir tarzı tercih edenlerin markası Natuzzi’nin ürün gamı içerisinde oturma gruplarının yanı sıra televizyon ünitesi, sehpa, halı, yemek grubu, aydınlatma ve özel tasarım aksesuarlar da yer alıyor. İtalyan yaşam stilini dünyayla tanıştıran Natuzzi tasarımlarının en önemli özelliği markayı tercih edenlere şık, konforlu ve bir o kadar da keyifli bir yaşam alanı sunması. Koltukların mekanizmalı olması ve istenildiğinde her mobilyada uygulanması markanın konfor anlayışını pekiştiriyor. Natuzzi’de oturma grupları mekâna uygun olarak 2, 4 veya 10’lu gibi farklı şekillerde sunuluyor.

Geniş kanepe seçenekleri bu sezon da markanın öne çıkan tasarımları arasında.

Natuzzi tasarımlarında geleneksellik, doğal olanla mükemmel biçimde birleşiyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.