Country tarzı yaşam

Maison Française - Maison Francaise - Deco Rehber - - SHERWOOD -

Sherwood Mobilya,“The Way of Country Living”sloganı ile ahşap mobilyalara kazandırdığı karakteristik izlerin yanı sıra, proje departmanıyla günden güne güçlenerek kompleks mekânlar yaratıyor.

Sherwood Ankara Merkez: Karacakaya Cad., 64, Siteler, Ankara. Tel: (0312) 353 14 99. Sherwood Anse: Fatih Sultan Mehmet Mah., Dumlupınar Bulvarı, 384B, Ankara. Anse: Eskişehir Yolu, 17. Km., Ankara. Tel: (0312) 227 81 60. Anse Sherwood Outlet: Fatih Sultan Mehmet Mah., Dumlupınar Bulvarı, 384B, Ankara. Tel: (0312) 227 81 60. sherwoodfurnitures.com

Sherwood, Provence tarzı mobilya tasarımlarına yansıtarak özgün yaşam alanlarına imza atıyor.

Sherwood Mobilya’nın koleksiyon değeri taşıyan ürünleri, stil sahibi mekânların vazgeçilmez birer parçası adeta. Tarihin tozlu ve unutulmuş anlarından çıkararak Sherwood anlayışı ile yoğrulan ürünler, modern ve Fransız endüstriyeli olarak adlandırılan günümüz dekorasyon trendleri ile harmanlanıyor. Sanatsal değeri yüksek bu parçalar, şık ve samimi yaşam hayalleri ile bağdaşıyor. Ahşabın kokusunu ve dokusunu, sıcak ve tarzı tamamlayıcı aksesuarlarını Sherwood mağazalarında görebilirsiniz.

Sherwood, bir yaşam alanında ihtiyaç duyulabilecek her detayı stil sahibi bakış açısıyla dekorasyon severlerle buluşturuyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.