Evlere yeni kimlik kazandırıyor

Güreller,İtalyantasarımbutikaydınlatma,aksesuarvebeyazeşyasektöründeyarım asrıaşkınbirsüredirhizmetsunarkenmutfaksektörünedegirerekmimarlıkekibiyle evlereyenibirkimlikkazandırıyor.

Maison Française - Maison Francaise - Deco Rehber - - GÜRELLER MUTFAK & AVIZE -

Güreller, Alman teknoloji devi Gaggenau’nun ayrıcalığını Çayyolu, Beytepe, Turan Güneş Bulvarı ve Çankaya olmak üzere 4 farklı noktada hissettiriyor. Gaggenau’nun yanı sıra Smeg, Elica, W.Westinghouse, Liebherr gibi dünyanın önde gelen firmalarının ürünlerini de misafirlerine sunuyor.

Küçük detaylarla özel kılıyor

Güreller, dünyanın dört bir yanından özenle seçilen özel el yapımı butik avize ve aksesuarlarla evinizin kimliğini oluştururken küçük detaylarla sizi özel hissettiriyor. Güreller, Gaziosmanpaşa ve Çayyolu’ndan sonra Armada ve Beytepe Paladyum’da açılacak yeni İtalyan tasarım butik aydınlatma, aksesuar mağazalarıyla büyüme- ye devam ediyor. Butik aydınlatma ve beyaz eşyadan sonra mutfak sektörüne de giriş yapan Güreller, dünya devi birçok firma ile işbirliği yaparak mimarlık hizmeti ile de evlerinizin detaylarıyla birebir ilgileniyor. GOP: Uğur Mumcu Cad., 49, Gaziosmanpaşa, Ankara. Tel: (0312) 437 51 56. Çayyolu: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah., Alacaatlı Cad., Çayyolu, Ankara. Tel: (0312) 238 27 32. Çankaya: Turan Güneş Bulvarı, 39, Çankaya, Ankara. Tel: (0312) 441 15 51. gureller.com.tr

Güreller, modern evlere eklektik DOKUNUşLAR YAPAN TASARıMLARA KOLEKSIYONLARıNDA YER VERIYOR.

DOLCE&GABBANA VE SMEG’IN MUHTEşEM IşBIRLIğI.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.