Hayallerin ötesinde

Kasvetlibirkışsezonunugeride bırakmanınsevincievdekorasyonuna dayansırken, Voga Mobilya “Sadece hayalet”felsefesiylekişiyeözelözgür yaşamalanlarıtasarlıyorveüretiyor.

Maison Française - Maison Francaise - Deco Rehber - - VOGA -

Voga Mobilya, hazırlamış olduğu ürünlerinde yüzlerce kumaş ve renk seçeneği, her alana uygun mobilyaların üretimi için çalışan iç mimar ekibi ve bu tasarımları konfora ve şıklığa çeviren özenli işçiliği es geçmiyor. Voga Mobilya, 34 senelik bir bilgi birikiminin ardından 2008 yılında kuruldu. Voga Mobilya, yemek odaları, yatak odaları, tv grupları, genç odaları ve oturma grupları ile halıdan aksesuara, perdeden duvar kağıdına en ince ayrıntısına kadar düşünerek ve şimdiye kadar kendilerine gelen talepleri göz önünde bulundurarak tasarım ve ar-ge ekibi ile aralıksız çalışıyor.

Ürünlerinde renk ve kumaş seçenekleri ile geniş bir yelpazeye de sahip olan Voga Mobilya, tüm ürün grupları için lake üretim yapıyor ve genç odasından yatak odasına, oturma gruplarından yemek odasına kadar tüm ürünlerini ince işçilikle birlikte günümüz teknolojisini kullanarak müşterilerine sunuyor.

Karacakaya Cad., 103, Siteler, Ankara. Tel: (0312) 350 23 50. voga.com.tr

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.