Kaliteli hizmet anlayışı

Mobilyanın yanı sıra aksesuar, aydınlatma, iç mekân tasarımı ve dış cephe tasarımı konularında da hizmet veren Hikmet & A, 1961 yılından bu yana kalitesini ve hizmet anlayışını ödün vermeden sürdürüyor.

Maison Française - Maison Francaise - Deco Rehber - - HIKMET & A -

Yüksek inşaat mühendisi Hikmet Yastıkçı, alanında başarılı projeler yürüttükten sonra ata mesleği mobilyacılığa dönerek 1961 yılında Hikmet Möble’yi kurmuş. Aile bireylerinin farklı dallardaki uzmanlıkları ve tecrübeli, akademik satış ekibiyle müşterilerine mimari proje ve diğer destekleyici konularda bilgi birikimlerini sunuyor. Müşteri odaklı yapısı sayesinde kısa sürelerde, kaliteli projelere imzasını atarken her zaman satış öncesi ve sonrası hizmetlerin en kalitesini sunmayı hedefliyor. Hikmet & A mobilyaya bakışı, dekorasyon öğesi olmaktan öte kullanıcısına sahip olduğu fonksiyonlarıyla hayatı yaşamaya değer kılan zevklerden biri olarak sunuyor.

Uğur Mumcu Cad., 58, Gaziosmanpaşa, Ankara. Tel: (0312) 446 92 19. hikmetmoble.com.tr

Kaliteli malzeme kullAnımınA önEm vErEn HikmEt & A’nın nötr tonlArA yEr vErDiği yEni sEzon kolEksiyonunDA kApitonE vE mAskülEn çizGilEr önE çıkıyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.