Kuta Home

Maison Française - Maison Francaise - Deco Rehber - - İÇINDEKILER -

Mobilyalarının tamamını doğal malzemeler ve el işçiliği ile yüzde yüz masif ahşaptan üreten Kuta Home, günümüzde fabrikasyon üretimle kaybolmak üzere olan değerleri yaşatmayı hedefliyor.

Masif mobilya konusunda Türkiye’deki birkaç markadan biri olan Kuta Home, tüm mobilyalarını ekibiyle tasarlıyor ve üretiyor. Kuta Home’un temel ilkesi olan yenilikçilik, markanın seneler boyunca başarısının altında yatan en önemli sebeplerden biri iken, müşteri memnuniyeti hiçbir zaman unutulmuyor. Kuta Home mağazalarındaki deneyimli personel eşliğinde birbirinden farklı tasarım ve özellikte oturma grupları, yatak odası, genç ve yemek odası takımları, çalışma masaları, kitaplıklar ve televizyon üniteleri dikkat çekiyor. Özellikle mobilyalardaki ahşap doku ve el oymaları el işçiliğinin hâlâ yok olmadığını hatırlatıyor. Merkezi Ankara Siteler olmak üzere, 2017 yılı itibarı ile Adana, İstanbul, Kayseri, Ordu, İzmir, Trabzon, Giresun şubeleri açılan Kuta Home’un ürünlerini markanın internet sitesinden veya sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz. Karacakaya Cad., 145, Siteler, Ankara. Tel: (0312) 227 85 27. kutahome.com

Kuta Home koleksiyonu, çağdaş hayatın hızını yansıtan modern tasarımlardan ve gelenekseli yeniden yorumlayan tarz sahibi ürünlerden oluşuyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.