Sherwood

Geçmişten günümüze uyarlanan mobilya tasarımlarıyla modern lüks ve Fransız endüstriyel olarak adlandıran iki farklı stilden yepyeni bir tarz yaratan Sherwood, özgün ve kompleks mekânlar kurguluyor.

Maison Française - Maison Francaise - Deco Rehber - - İÇINDEKILER -

Ahşap mobilyalara kazandırdığı karakteristik izlenimlerin yanı sıra, proje departmanını da günden güne güçlendirip sofistike mekânlar yaratan Sherwood, koleksiyon değeri taşıyan tasarımlarıyla, uzun yıllardır stil sahibi yaşam alanlarına imza atıyor. Samimi ve sıcak bir yaşam tarzı ile bütünleşen ürünlere imza atan Sherwood, ahşabın kokusunu, dokusunu, sıcak ve kaliteli aksesuarlarla birleştirerek mekânlarda yeni bir yaşam stili yaratıyor. Mobilya tasarımının temel değerlerinden ödün vermeden, yapılan her işin mükemmelini kalitede süreklilik bilinci ile birleştirerek tüketicilere sunan Sherwood, yaşam alanları için yarattığı profesyonel çözümler, satış sonrası müşteri memnuniyeti ve güvenirliğiyle tercih sebebi oluyor. Karacakaya Cad., 64, Siteler, Ankara. Tel: (0312) 353 14 99. sherwoodfurnitures.com Anse, Fatih Sultan Mehmet Mah., Dumlupınar Bulvarı, 384, B Blok/38, Etimesgut, Ankara. Tel: (0312) 227 81 60. anse@sherwood.com.tr

Sanatsal değeri yüksek tasarım diliyle Sherwood, lüksün cazibesini yansıtan sıcakkanlı karaktere sahip yaşam alanlarına imzasını atıyor.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.