Natuzzi

Ankara’nın tanınmış mobilya markası Enne, İtalyan şıklığını tasarımlarına yansıtan dünyaca ünlü İtalyan deri mobilya markası Natuzzi’yi Başkent’in seçkin kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Maison Française - Maison Francaise - Deco Rehber - - İÇINDEKILER -

Çağdaş hayatın hızını ve yalınlığını yansıtan mobilya koleksiyonlarıyla Enne Mobilya, modern olanla gelenekseli sentezleyerek özgün ve tarz sahibi ürünler ortaya koyuyor ve müşterilerine sunduğu markaların da bu anlayışı taşımasına özen gösteriyor. Bu anlayışla, deri oturma grubu denilince tüm dünyada akla gelen ilk marka olan Natuzzi’yi Başkentlilerle buluşuyor. İtalyan sıcaklığını derinin şıklığı ve seçkin tarzıyla harmanlayıp tasarımlarına yansıtan Natuzzi, 1954 yılından beri seçkin yaşam alanları yaratıyor. Seçkin ve rafine bir tarzı tercih edenlerin markası Natuzzi’nin ürün gamı içerisinde oturma gruplarının yanı sıra televizyon ünitesi, sehpa, halı, yemek grubu, aydınlatma ve özel tasarım aksesuarlar da yer alıyor. İtalyan yaşam stilini dünyayla tanıştıran Natuzzi tasarımlarının en önemli özelliği markayı tercih edenlere şık, konforlu ve bir o kadar da keyifli bir yaşam alanı sunması. Koltukların mekanizmalı olması ve istenildiğinde her mobilyada uygulanması markanın konfor anlayışını pekiştiriyor. Elektronik veya manuel olabilen bu mekanizmalarla, yaşam alanınıza ayrıcalık katan şık bir deri koltuk bir anda yorgunluğunuzu alacak bir dinlenme koltuğuna veya keyifle müzik dinleyebileceğiniz bir müzik koltuğuna dönüşebiliyor. Deri üretimi, firmanın kendisi tarafından yapılırken, deride işleniş biçimine göre zengin seçenekler sunuluyor. Ürünlerde kullanılan tüm malzemelerin birinci sınıf kalitede olmasına özen gösterilirken, ergonomi ve dayanıklılık tüm tasarımların olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Modern, sade ve yalın tasarımların markası Natuzzi, İtalyan yaşam stilinin içerdiği tüm sıcaklık ve rahatlığı modellerine yansıtarak mobilyada gelenekselle moderni birleştiriyor. Natuzzi’nin İtalya’ya özgü Murano cam ağırlıklı olan aksesuar koleksiyonu ise mekânlara büyüleyici ve rafine bir görünüm kazandırarak İtalyan şıklığını tamamlıyor. Sağlıklı ürünler sunmayı öncelikli amaç olarak gören Natuzzi Grup, Avrupa Birliği’nin biyosit DMF kullanımını yasaklayan kararı vesilesiyle bu maddeyi ürünlerinde ne geçmişte ne de bugün hiçbir zaman kullanmadığını açıklıyor. Natuzzi; Anse MDM, B Blok, 9, Eskişehir Yolu, Ankara. Tel: (0312) 227 82 10. enne.com.tr

Deri kanepe sektöründe dünya lideri olan Natuzzi, stil sahibi TASARıMLARıNı SEçKIN KULLANıCıLARıNA SUNARKEN MOBILYADA YüKSEK KALITE, DAYANıKLıLıK VE KONFORDAN TAVIZ VERMIYOR.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.