İSDER’DE Akbaytogan güven tazeledi

İSDER’IN 7. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda, 2014 yılından beri Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Ender Akbaytogan yeniden Başkan seçildi.

Makina Magazin - - HABERLER -

İSDER’IN (İstif Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği) 7. Olağan Genel Kurul Toplantısı, 11 Nisan 2018’de İstanbul’da gerçekleştirildi. Toplantıda, 2014 yılından beri Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Ender Akbaytogan yeniden Başkan seçildi.

İstif makinaları sektörünün dokunduğu her alandaki değişime liderlik etmeye ve sektörün gelişmesine odaklı çalışmalar yürüten İSDER’IN Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini bir dönem daha sürdürecek olmaktan dolayı gurur duyduğunu belirten Akbaytogan, “Bana güvenerek bu göreve lâyık gören üyelere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yeni çalışma döneminde üye- leri ve sektör için değer yaratan projeleri hayata geçireceklerini, mevcut projelerini ise beslemeye ve büyütmeye devam edeceklerini vurgulayan Akbaytogan, sözlerini şu şekilde noktaladı: “Sektörü adım adım hedeflediğimiz noktaya getirmek istiyoruz. 2018-2019 döneminin tüm üyelerimize ve sektöre hayırlı olmasını içtenlikle diliyorum.”

Ender Akbaytogan, “Bana güvenerek bu göreve lâyık gören üyelere teşekkür ediyorum” dedi.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.