IFS, bir kez daha en iyi işverenlerden biri oldu

IFS, Stockholm-İsveç'te düzenlenen '2018 Great Place to Work Ödül Töreni’nde, üst üste dokuzuncu kez en iyi iş yerleri listesinde yer aldı.

Makina Magazin - - FİRMA HABERLERİ -

IFS, 26 Mart 2018’de, Stockholm-İsveç'te düzenlenen 2018 Great Place to Work Ödül Töreni’nde, büyük ölçekli işletmeler kategorisinde üst üste dokuzuncu kez en iyi iş yerleri listesine girdi.

Bir kez daha en iyi iş yerlerinden biri olarak adlandırılmaktan onur duyduklarını dile getiren IFS Kurumsal İnsan Kaynakları Direktörü Roger Arnroth, “Global iş gücümüze her zaman olumlu ve işbirliğine dayalı bir çalışma ortamı sunmaya çalışıyoruz ve aldığımız ödül de, bu konuda başarılı olduğumuzu kanıtlıyor” diye konuştu.

IFS'IN, Great Place to Work denetimlerinde yıllardır süregelen başarısının, katılımcı şirket kültüründen ve olumlu bir çalışma ortamı oluşturmaya yönelik uygulamalarından kaynaklandığını aktaran yetkililer, şöyle konuştular: “IFS bu alanda kendini sürekli geliştiriyor ve Great Place to Work araştırması da; öncelik verilmesi gereken, gelişime açık alanların belirlenmesi açısından faydalı oluyor. Great Place to Work, güvene dayalı ve yüksek performanslı iş yeri kültürünün oluşturulması, sürdürülmesi ve ödüllendirilmesi için faaliyet gösteriyor. Great Place to Work Güven Modeli ise, 30 yıl boyunca her sene dünya genelinde milyonlarca çalışanın katıldığı Güven Endeksi Çalışan Anketi ile elde edilen verilere ve araştırmalara dayanıyor.”

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.