ROBOT TEKNOLOJİLERİ

Universal Robots, geliştirdiği e-series ile otomasyon teknolojisindeki değişimin öncülerinden olmaya devam ediyor. e-series ile insanlar güçlenirken; daha hızlı kurulum ve programlamayla esnek üretim herkese ulaşıyor.

Makina Magazin - - IÇINDEKILER -

Kandan Özgür Gök: “e-series ile otomasyonda çığır açıyoruz” Bionicworkplace: Yapay zekâyla insan-robot işbirliği

Bosch’un robot teknolojisi engelli çalışanların hizmetinde Sosyal robot Nely, ‘Smart Future Expo’da konuşacak

İnsanla işbirliğine dayalı cobot’ları ile tüm sektörlere çözüm sağlayan Universal Robots, ‘İnsanları Güçlendirir’ sloganı ve üretimi herkes için daha da kolaylaştırmak felsefesiyle geliştirdiği e-series ile otomasyonda standartları yeniden belirleyerek, geleceğin üretim sürecini dönüştürmeyi hedefliyor. Yeni ürün ile birlikte insanlar daha da güçlenirken; daha hızlı kurulum ve programlamayla esnek üretim herkese ulaşıyor.

“Geleceğin ihtiyaçlarına bugünden cevap veriyor”

e-series’in kullanıcılara sağladığı avantajlardan bahseden Universal Robots Türkiye Satış Geliştirme Yöneticisi Kandan Özgür Gök, şunları söyledi: “Geliştirdiğimiz e-series ürün ailesiyle birlikte; üreticilere daha hızlı kurulum, programlama ve esnek kullanım imkânı sağlıyoruz. e-series, sürekli olarak geliştirilebilecek bir platform olarak geleceğin ihtiyaçlarına bugünden cevap verebilecek bir çözüm sunuyor. Daha geniş bir uygulama çeşitliliği sunan teknolojik avantajlar içeriyor. Standart olarak gömülü (entegre) kuvvet/tork sensörünün sağladığı daha yüksek hassasiyet sayesinde, daha fazla uygulamayı ekonomik olarak yapabilmeye imkân tanıyor.”

“Uzun vadeli verimlilik artışı sunuyoruz”

e-series’in sunduğu çözümler hakkında da değerlendirmelerde bulunan Gök, “e-series, tıpkı diğer cobot’larımız gibi benzersiz bir kolaylık ve geniş bir uygulama alanı sunmanın yanı sıra; yeniden tasarlanan kontrol paneli, programlama ve kontrol yazılımı ile kullanıcıların yapacakları herhangi bir uygulamanın programlanmasını ve cobot’un yeniden konumlandırmasını daha da kolay hale getiriyor. e-series ile kullanıcılara yatırımda daha hızlı bir getiri, yeni ihtiyaçlara uygunluk ve uzun vadeli verimlilik artışı sunuyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

Kandan Özgür Gök, "e-series, sürekli olarak geliştirilebilecek bir platform olarak geleceğin ihtiyaçlarına bugünden cevap verebilecek bir çözüm sunuyor" dedi.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.