Tel sürme ünitesi ayrılabilen gazaltı kaynak makinası

Makina Magazin - - ÜRÜN -

Yenilikçi Ar-ge yaklaşımıyla geliştirdiği yüksek kaliteli ürünleriyle dikkat çeken Eczacıbaşı-lincoln Electric Askaynak, gazaltı kaynaklarında mükemmel sonuçlar veren Mastermig 350 ile sıçrama sorunlarını ortadan kaldırıyor. Çalışma esnekliğini artırmak ve güç ünitesinden daha uzak bölgelerde kaynak yapabilmek için sadece tel sürme ünitesini sökmenin yeterli olduğu makina, kaynak profesyonellerine büyük kolaylıklar sağlıyor.

Güç ünitesi büyük çaplı ve sağlam tekerleklerle donatılan ürün, kaynak akımını ve gerilimini gösteren iki dijital göstergeye sahip olmasıyla da sektörde tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Ayrıca, yavaş tel besleme (yumuşak başlangıç) özelliği sayesinde ark oluşumunu kolaylaştırıyor. 2/4 tetik seçenekleri bulunan Master MIG 350; geriyanma (burnback) süresi ayarı, gaz akış kontrolü ve gaz akışı olmadan tel besleyebilme gibi avantajlar sunmasıyla da kaynak profesyonellerinin ilgisini çekiyor.

Yavaş tel besleme (yumuşak başlangıç) özelliğiyle ark oluşumunu kolaylaştıran ve IP21S koruma sınıfında olan makina, güvenilir ve kolay bir kullanım sunuyor. Ürün, EN 60974-1, EN 6097410 ve CE güvenlik standartlarını karşılayacak şekilde tasarlandı.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.