AMAÇ SAĞLIKLI VE MUTLU BEBEKLER…

Marketing Türkiye - - ARAŞTIRMA -

Kampanyaya Türkiye’deki annelerin yaklaşımı nasıl oldu? Hedeflerinize ulaşabildiniz mi? “Prima tüm bebeklerin mutlu ve sağlıklı gelişimini hedefliyor. Bu hedefin parçası olarak, daha çok bebeğin yaşama mutlu ve sağlıklı başlangıç yapabilmeleri için anne ve bebeklerin yararlanacağı geniş kapsamlı program ve ortaklıklara yatırım yapmaya devam edeceğiz. Bu anlamda, Türkiye'de anne-bebek sağlığı konusunda bilgilendirmeye ihtiyaç duyan illeri birer birer dolaşarak, Gülen Bebekler Kliniği ile doktorlar eşliğinde Türkiye'deki anneleri bilgilendiriyoruz. Farklı sosyal sorumluluk projelerine ön ayak olurken, yeni doğum yapan annelere de hastane programları çerçevesinde destek olmaya devam ediyoruz ve edeceğiz.” yoruz. Yaptığımız çalışmalar ve Türkiye’deki annelerin desteği sayesinde toplamda 6,5 milyon adet aşı bağışlandı. İletişim çalışmaları kapsamında toplam 295 habere konu olundu, bedelsiz haber olarak 64 yazılı-basılı mecrada yer alındı, 11.8 milyon etkileşim yakalandı. Aynı zamanda dört TV mecrasında yer alınarak 27 milyon etkileşim yakalandı. Haber olarak 230 online mecrada yer alındı, 12.3 milyon etkileşim yakalandı. Sonuçların bu şekilde olması kampanyamızın ne kadar başarılı olduğunu ve Türkiye’de artık görülmese de küresel bir sorun olan bu hastalığın farkındalığını Türkiye’de artırma hedefimize başarıyla ulaştığımızı görüyoruz.

Iletişim çalışmaları kapsamında toplam 295 habere konu olundu, bedelsiz haber olarak 64 yazılı-basılı mecrada yer alındı.

kındalığın olmamasıydı! Prima, her ne kadar bu hastalık Türkiye’de artık görülmese de küresel bir sorun olan bu hastalığın farkındalığını Türkiye’de artırmayı hedefliyordu. Bu kapsamda sadece anneleri, anne adaylarını, baba ve baba adaylarını değil...

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.