National Geographic Traveler (Turkey) : 2020-08-01

EDİTÖRDEN ÖNÜM ARKAM SAĞIM SOLUM DENİZ… : 6 : 6

EDİTÖRDEN ÖNÜM ARKAM SAĞIM SOLUM DENİZ…

GERÇEK GEZGİNLERE MUTLU YOLCULUKLA­R TUTKU VE BİLİNÇLE SEYAHAT ETMEK İÇİN Nevzat Çalışkan İMTİYAZ SAHİBİ nevzatc@groupmedya.com (Sorumlu) Nesibe Bat Bige Daruga Çalışkan GENEL YAYIN YÖNETMENİ YAYINCI nesibeb@groupmedya.com bigedc@groupmedya.com YAZI İŞLERİ LİSANS SAHİBİ Onur Uygun Hüseyin Takmaz Bengisu Kiraz YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ GÖRSEL YÖNETMEN EDİTORYAL KOORDİNATÖ­R BU SAYIDA KATKIDA BULUNANLAR NATIONAL GEOGRAPHIC PARTNERS TÜRKİYE LİSANS SAHİBİ GROUP MEDYA VE BİLGİ TEK. TİC. A.Ş. Doç.Dr. Bekir Necati Altın, Füsun Arman, Serkan Hızlı, Dr. Sedat Kalem, Prof.Dr. Ahmet Karataş, Prof.Dr. Bilal Söğüt Profilo AVM Cemal Sahir Sok. No: 33/328 Şişli / İstanbul Tel: (212) 224 9330 / (212) 335 0050 NATIONAL GEOGRAPHIC PARTNERS REKLAM SATIŞ VE PAZARLAMA Gary E. Knell Susan Goldberg David Miller CHAIRMAN EDITORIAL DIRECTOR GENERAL MANAGER, NG MEDIA REKLAM GRUP BAŞKANI gurhang@groupmedya.com Gürhan Gezer REKLAM GRUP BAŞKAN YARDIMCILA­RI fundag@groupmedya.com ismailk@groupmedya.com Funda Gökgündüz İsmail Küçük (Bölgeler) INTERNATIO­NAL EDITIONS REKLAM GRUP DİREKTÖRLE­Rİ EDITORIAL DIRECTOR goktuge@groupmedya.com nurolc@groupmedya.com denizt@groupmedya.com Göktuğ Bedri Evren Nurol Ceylan Deniz Toz Amy Kolczak DEPUTY EDITORIAL DIRECTOR Darren Smith REKLAM DİREKTÖRLE­Rİ EDITORIAL SPECIALIST nilufera@groupmedya.com yesima@groupmedya.com mehtapy@groupmedya.com Nilüfer Araç Yeşim Aksoy Mehtap Yıldırım Leigh Mitnick TRANSLATIO­N MANAGER Beata Nas REKLAM KOORDİNATÖ­RLERİ erene@groupmedya.com seyhane@groupmedya.com Eren Enes (Bölgeler) Seyhan Erat INTERNATIO­NAL PUBLISHING SENIOR VICE PRESIDENT Yulia P. Boyle EVENT VE PROJELER SATIŞ KOORDİNATÖ­RLERİ gokhang@groupmedya.com Gökhan Gülsoy SENIOR DIRECTOR Ariel Deiaco-Lohr EVENT VE PROJELER OPERASYON DİREKTÖRÜ ebrud@groupmedya.com Ebru Döner SENIOR MANAGER Rossana Stella DERGİ REZERVASYO­N MÜDÜRÜ enderp@groupmedya.com Ender Parlar REKLAM TEKNİK MÜDÜRÜ HEADQUARTE­RS mesuto@groupmedya.com Mesut Öztürk 1145 17th St. NW, Washington, DC 20036-4688 ONLINE DİJİTAL DİREKTÖR sedao@groupmedya.com Seda Özcan DİJİTAL İÇERİKLER DİREKTÖRÜ nurdang@groupmedya.com Nurdan Gündoğdu Her hakkı saklıdır. National Geographic Traveler, National Geographic Partners’ın lisansıyla yayımlanma­ktadır. Bu dergide yer alan yazı, makale, fotoğraf ve illüstrasy­onların elektronik ortamlar da dahil olmak üzere çoğaltılma hakları National Geographic Partners ve Group Medya’ya aittir. Yazılı ön izin olmaksızın hangi dilde ve hangi ortamda olursa olsun materyalin tamamının ya da bir bölümünün çoğaltılma­sı yasaktır. Bu dergi, basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. www.groupmedya.com/index.php/iletisim/ ABONE uye.natgeo@groupmedya.com E-POSTA WEB SİTESİ VE SOSYAL MEDYA İLETİŞİM nationalge­ographic@groupmedya.com BASKI VE CİLT Turkuvaz Haberleşme ve Yayıncılık A.Ş. Tel: (0212) 354 39 00 www.turkuvazma­tbaacilik.com Turkuvaz Dağıtım Pazarlama A. Ş. İstanbul, Temmuz 2020 Yerel süreli yayın, DAĞITIM BASKI YERİ VE TARİHİ YAYIN TÜRÜ www.nationalge­ographic.com.tr 2020 National Geographic Partners, LLC. Tüm hakları saklıdır. National Geographic Traveler ve Sarı Çerçeve Tescilli Markalardı­r ® Marcas Registrada­s. National Geographic talep edilmemiş materyalle­rden dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmez. COPYRIGHT© DERGİ ABONELİĞİ HESABI HESAP ADI: Group Medya Ve Bilgi Tek. Tic. A.Ş. Teb Kağıthane Şb. TR96 0003 2000 0000 0023 5443 61 Kurumsal Abonelik Fiyatı: 23 TL ISSN 2618-5962