Tanıtım-bali 5.4

Catalogic Yachts, Fransız Catana firmasının ürettiği gezi sınıfı katamaran markası Bali’nin Türkiye distribütörü oldu. Ege, Akdeniz ve tropik sulara göre tasarlanan Bali, bu ay Cannes Yachting Festival’da beş modeliyle boy gösteriyor.

Naviga - - Navİgasyon -

Cennet bahçesi Bali

Bali, Catana tersanelerinde 40 feet’ten 54 feet’e kadar beş farklı modelde aynı üretim teknolojisi ve malzeme kalitesiyle inşa ediliyor. Bu modellerden biri olan Bali 5.4’te, kıç havuzluk, kapı ve sürgülü pencere sistemiyle kapalı bir mekana dönüşebiliyor. Böylece salon ve kapalı havuzluk büyük bir yaşam alanı sunuyor.

Trambolin yerine tercih edilen fiber entegre ön güverte, oturma grubu ve güneşlenme minderleriyle 12 kişiyi ağırlayabiliyor. Kokpitin açılan camları sayesinde içerisiyle bu mekan arasında iletişim ve hava sirkülasyonu sağlanıyor.

10 kişinin rahatlıkla yemek yiyebileceği iki masaya sahip Bali 5.4, sınıfının en büyük panoramik güverteli modeli olarak tanıtılıyor. Dört, beş ve altı kamaralı yerleşim planı seçeneği olan katamarana istenirse iki mürettebat kabini de eklenebiliyor. Ada tezgahı ve 615 litrelik Amerikan tip çift kapılı buzdolabı olan tam donanımlı mutfak, kalabalık yatçıların tüm ihtiyacını karşılamayı amaçlıyor. Kendinden tramolalı flok yelken ile katamaranlardaki orsa seyri sorunu en aza indiriliyor.

Türkiye temsilcisi Catalogic Yachts, 1116 Eylül’deki Cannes Yachting Festival’da dünya prömiyeri yapılacak Bali 5.4’ün önümüzdeki yaz Türk sularında seyredeceğinin de müjdesini veriyor. Cannes fuarı boyunca Bali standında Türk denizseverlerle buluşacak Catalogic Yachts yetkilileri, sergilenen beş modeli tanıtacak.

Bali 5.4’ün teknik özellikleri Tam boy: 16,80 metre En: 8,74 metre Motor: 2X60 HP/80 HP Yakıt kapasitesi: 1.200 litre Su kapasitesi: 1.200 litre Fiyat: 718.000 euro (Başlangıç) www.catalogicyachts.com

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.