Hafıza kartı

Naviga - - Çevre -

Cup’ışalım mı? Powered by Volvo Car Turkey Deniz Festivali 7 Eylül Cuma akşamı D-marin Yacht Club’ta yapılan ‘Cup’tanlar Buluşması’yla başladı. Festival süresince yapılacak deniz ve kara etkinlikleriyle ilgili kaptanlara bilgi verildi. Tüm davetliler daha sonra D-marin Yacht Club havuz başında Funda Öncü ve orkestrasının eşliğinde eğlenceye katıldı.

Yelken kumaşından özel olarak tasarlanarak üretilen Volvo çantalar, içinde sponsorların birbirinden güzel hediyeleri (Her katılımcıya uzun kollu özel tasarım Volvo tişörtler, Volvo şapka, Keten Grup powerbank, Volvo peştemaller, etkinlik programı, rota bilgileri, tekne gövde çıkartmaları) ile dolu olarak kaptanlar buluşmasında tekne sahiplerine teslim edildi.

Festival alanı karşısına kurulan stantta yerini alan XC 40, Volvo ağırbaşlılığını şık ve sportif tasarımla birleştiren, farklı hünerlere sahip, muzip ve meraklı yapısıyla denizcilerin gösterdiği yoğun ilgiyi hak etti.

Volvo’nun etkinlik alanında XC 40, mottosu ‘Ihtiyacın olan her şey, istemediğin hiçbir şey’ sloganından yola çıkarak hazırladığı teknolojik, işlevsel ve eğlenceli standında katılımcıları ağırlarken şarj üniteleri ve çantalarını taşımak istemeyenler için tasarlanan kilitli dolaplar ilgi gördü.

Kahvaltı alanında Volvo’nun ikramı olan bambu kapaklı cam şişelerde sunulan limonata ve detoks suları sabahları katılımcılara ihtiyaç duydukları enerjiyi verdi.

Turgutreis D-marin AVM’DE sergilenen bir başka Volvo Cars modeli XC 60 etkinlikteki katılımcıların ve marina sakinlerinin yanı sıra alışveriş merkezi ziyaretçilerinin de yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Etkinlik süresince misafir ve katılımcıların Bodrum yarımadası, marina içi ile çevre transferleri iki adet XC90, birer XC60 ve S90 festival filosuyla sağlandı. Festivalin resmi aracı etkinlik logolarıyla giydirilmiş XC90 oldu.

Keten Grup etkinlik sırasında sosyal medya üzerinden bir fotoğraf yarışması düzenledi. Keten Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Keten, Gazeteci Yazar ve Naviga dergisi kurucusu Turgay Noyan #şehridenizdendinle etiketiyle yapılan 170 paylaşım arasından Aykut Muşlu’nun çektiği kareyi yarışmanın birincisi olarak belirledi. Muşlu, Budaev teknesinin yer aldığı kare ile Gopro Hero Session kazandı.

Keten Grup “Şehri denizden dinle” diyerek projeleri hakkında bilgi verirken, Serengeti’nin denizcilere özel modelleri çok ilgi gördü. Pazar sabahı Port Royale tişört %25 indirim çekleri tüm katılımcılara sunuldu.

Özel üretim soğuk kahveleriyle Rebel

Beans, katılımcıları serinletti.

Allium Villas Resort, oteldeki şıklık, konfor ve lezzeti aynı misafirperverlikle alana taşımıştı.

8 Eylül Cumartesi gün batımında yapılan Allium Villas Resort’un mangal partisi, DJ U.F.U.K.’IN müziği eşliğinde geç saatlere kadar devam etti.

Keten Grup standında kayıt veren misafirler arasında yapılan çekilişte birbirinden değerli hediyeler verildi. (Volvo Ocean Race’in Dry Lenses adlı kitabı (beş adet), Keten Suites’te çift kişi iki gece konaklama, yelkensepeti.com’dan yelken kumaşından manika (üç adet), Haute Boards’tan G-shock saat (iki adet), Allium Villas Resort Bodrum’dan SPA kullanımı ve masaj, Allium Villas Resort Bodrum’dan iki kişilik akşam yemeği, Serengeti gözlük.) Çekilişte torbadan çıkan ilk ismin Fatih Erkoç olması davetliler kadar bizleri de şaşırttı.

Mangal partisinin en eğlenceli anları Keten Grup’un hazırladığı dev Jenga oyununun başında yaşandı. Şişme havuzda bir can simidinin üzerine oturtulan Jenga tahtalarını çekmeye çalışanlar ter dökerken, onları izleyenler de epey eğlendi.

Festivalin ev sahibi D-marin ekibi, etkinlikten bir gün önce yaptığı antrenman sonrası toplu seyre katıldı. İki gün boyunca kıyasıya cup’ıştıktan sonra podyuma çıkarak kendi gruplarında hediyeler kazandı. Bize de fikir verdiler; seneye Naviga ekibi kurup biz de yelken mi bassak?

Festivalde denizde ve karada desteklerini esirgemeyen sevgili dostlarımız iyi ki bizlerlesiniz... Bilge Kerem Özkan, Kaan İş, Yüce Öneyli, Erhan Karaca, Zeynep Çeltik, Bade Tanoba Dinç, Fulya Çekiçer, Cengiz Yıldırım, Fuat Yıldırım, Ediz Çam, Timur Noyan, Dilara Karaca ve D-marin’in çok değerli ekibi…

Denizdeki evimiz Joy of Wind ile Halit Özdamar dördüncü kez bize kapılarını açtı. Özdamar ailesine teşekkürü borç biliriz.

Tüm etkinliklerde Amerikan Hastanesi ambulans ve doktor ekibi hazır bulundu.

Pazar akşamı Marina Yacht Club havuz başında Zeynep Çeltik sunumuyla başlayan Cup’arty, DJ performansıyla devam etti.

Naviga Magazin sosyal medya hesaplarından (Facebook ve Instagram) Cup’ışalım mı? için yapılan paylaşımlarla yaklaşık 120.000 kişiye ulaşıldı.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.