Teos Marina yükselişte

Naviga - - Turnuva -

Turnuvaya ev sahipliği yapan Teos, bölgenin en önemli marinalarından biri. Yaklaşık iki yıl önce marinaya müdür olarak atanan Faruk Günlü, sezonun çok iyi geçtiğini söyledi ve doluluk oranının %75'ten 99'lara çıktığını, kış mevsimini ise %100'ün üzerinde geçirmeyi beklediklerini belirtti. Günlü şöyle devam etti:

“Marina içerisindeki çarşının doluluk oranı %10'dan 90'a çıktı. Yaz boyunca marinada 13 konser gerçekleştirdik. Bol bol eğlendik, eğlendirdik. Ayrıca gümrük binasının etrafında renovasyona gittik. Marina

içerisindeki üç tuvaleti, ofis binasını, bilgisayar altyapımızı, kameraları değiştirdik. Tonoz altyapımızda zincirleri ve halatların yanı sıra palamar botlarımızı yeniledik. İkinci el deniz malzemeleri pazarı düzenliyoruz. Marinamızda dünya seyahati yapmış yatçılarımızı konuk ediyoruz. Özkan Gülkaynak, Ekrem İnözü, Osman Atasoy marinamızda. Alim Sür, Tanıl Tuncel konuğumuz oldu. Muhtemelen Sadun Boro'nun teknesi de gelecek. Selim Yalçın ve Nadire Berker bir buçuk ay kadar konuk oldular, şimdi yeniden dünya denizlerine açıldılar.”

www.teosmarina.com.tr

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.