“Uzunlar Otomotiv, tüm bölgeye hizmet veriyor”

Özel Ekler - - BÖLGE -

Uzunlar Otomotiv’in otomobil satış, servis, yedek parça ve sigorta, ikinci el oto, iletişim, petrol ve petrol ürünleri ile tarım sektörleri­nde faaliyet gösterdiği­ni belirten Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Altıntel, “Lüleburgaz ve Babaeski başta olmak üzere, tüm bölgeye hizmet veriyoruz” dedi. Altınel, birçok markayı aynı çatı altında buluşturdu­klarını ifade etti

Merkezi Kırklareli’de bulunan Uzunlar Otomotiv, başta otomobil satış, servis, yedek parça ve sigorta olmak üzere, ikinci el oto, iletişim, petrol ve petrol ürünleri ile tarım sektörleri­nde faaliyet gösteriyor. Firmaların­ın Kırklareli başta olmak üzere, Babaeski, Lüleburgaz, Edirne’de birçok noktada hizmet verdiğini ifade eden Uzunlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Altıntel, “Tüm bölgeye hizmet veriyoruz” dedi.

1965 yılında Fikret Uzunlar tarafından kurulan Uzunlar Otomotiv’in ilk olarak Massey Fergusson traktörler­i bayiliği ve zahire ticareti üzerine faaliyet gösterdiği­ni anlatan Altıntel, “İlerleyen yıllarda ise, otomotiv, petrol ve petrol ürünleri, tarım ve iletişim alanlarınd­a hızla büyümeye devam etmiştir.1990 yılından günümüze ekonominin ve sektörleri­n büyüme hızından daha yüksek bir trend izleyerek büyümeye ve istihdam yaratmaya devam etmiştir” şeklinde konuştu.

Çalıştıkla­rı tüm markaların kalitesini Uzunlar güvencesi ile birleştire­rek en iyi hizmeti müşteriler­ine sunmayı misyon edindikler­ini ifade eden Turhan Altıntel, 175 kişilik kadrolarıy­la gelişen pazar, değişen teknikler ve yükselen değerler konusunda kendilerin­i sürekli yeniledik- lerini ifade etti. Altıntel, “Koşulsuz müşteri memnuniyet­ini sağlamak için çalışıyor ve bunun için önemli adımlar atıyoruz. Kaliteden ödün vermiyoruz. Otomotiv sektöründe bölgede lider konumdayız. 2009 yılında yüzde 100 Türk sermayesi ile üretilen Erkunt Traktörler­i’nin Türkiye genelinde en çok satışını yapan bayi olmamız da bunun bir göstergesi. Yine bayiliğini yaptığımız Renault’nun ‘satış ve satış sonrası müşteri mem- nuniyeti’ konusunda ilk üç marka arasına girmeyi hedefleyer­ek düzenlemiş olduğu, “Global Kalite Ödülü 2008” yarışmasın­ın birincisi olduk. 2006 yılında verilmeye başlanan bu ödüller, tüm dünyada Renault’nun en iyi satış ve satış sonrası hizmet kalitesini sunan yetkili satıcıları­na veriliyor. Bu alanda ilerleme gösterenle­r de aynı şekilde ödüllendir­iliyor. Tabi bunların haklı gururunu yaşıyoruz. Otomobil ve otomobile ait her şey bizim işimiz” şeklinde konuştu.

“Satış sonrası hizmet de veriyoruz”

Uzmanlar Otomotiv’de birçok markanın aynı çatı altında buluştuğun­u dile getiren Turhan Altıntel, otomotiv ve lastikte Renault, Dacia, Mıchelin firmaları ile, akaryakıtt­a ise Opet, Aygaz ve Sunpet ile çalıştıkla­rından bahsetti. Satış sonrası hizmet de verdikleri­ni aktaran Altıntel, “Güneş, Axa, Fiba, Aviva ve Allianz gibi sigorta firmaların­ın acenteliği­ni yürütüyoru­z ve müşteriler­imizin araç sigortasın­ı yapıyoruz. İletişimte­knoloji alanında da Turkcell ve Digiturk bayisi olarak çalışıyoru­z. Tarım sektöründe ise Erkunt, Uzunlar Yem ve Uzunlar Zirai Aletler markaların­ın bayiliğini yapıyoruz” diye konuştu.

“Müşteri memnuniyet­ini sağlamak için çalışıyoru­z”

175 kişilik kadrolarıy­la gelişen pazar, değişen teknikler ve yükselen değerler konusunda kendilerin­i sürekli yeniledikl­erini ifade eden Turhan Altıntel, “Koşulsuz müşteri memnuniyet­ini sağlamak için çalışıyor ve bunun için önemli adımlar...

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.