Profesyonel Baskıda %99’a Varan Renk Eşleşmesi

Photoline - - Güncel -

Epson SC-P5000 serisi ile renkler çok net… Prova baskı, güzel sanatlar ve fotoğraf uygulamaları için tasarlanan Epson SC-P5000 serisi, Pantone Düz Kaplama Renklerinde yüzde 99’a kadar mükemmel renk eşleşmesi sunuyor. Bu oranı yakalamanın formülü ise ‘Epson Beyaz Yarı Mat Prova Kağıdı’ kullanmaktan geçiyor. LLK (light light black) ve Violet mürekkep seçenekleriyle farklı sektörlere özel çözümler sağlayan serinin modellerine istenmesi halinde spektro fotometre takılması da mümkün.

sanatsal reprodüksiyonlarda mükemmellik

LLK ile bir HDX mürekkep seti seçildiğinde fotoğrafçılar ve sanatçılar sanatsal çalışmalarını mükemmel ayrıntılar ve renklerle çoğaltmanın yanı sıra Pantone Düz Kaplama Renklerinde yüzde 98 tam reprodüksiyon gerçekleştirebiliyorlar. Renk uzayını genişletmeyi sağlayan ‘violet’ mürekkep seçeneği ise matbaa, ambalaj, pazarlama materyalleri, tekstil üretimi alanlarında prova baskı amaçlı çalışan profesyonellere hitap ediyor.

Epson’un en yeni mürekkep teknolojisi

SC-P5000 serisinde yüksek çözünürlük ve baskı ömrü, Epson’un en yeni mürekkep teknolojisiyle maksimum seviyeye çıkıyor. 3,5 pl damlacık boyutu ve 2880x1440 dpi çözünürlük sayesinde net, ayrıntılı sonuçlar elde edilirken; Ultrachrome HDX mürekkepleri solmaya karşı dayanıklılık özelliği sunuyor.

En iyi Fotoğraf yazıcısı Ödülü Görüntüleme sektörünün en prestijli ödüllerinden olan TIPA’nın (Technical Image Press Association) 2017 ödülleri kapsamında Epson SC-P5000 ‘En İyi Fotoğraf Yazıcısı’ seçilmiştir.

Galeri kalitesinde Baskı Reklamcılar, üreticiler ve ambalaj tasarımcıları için baskı öncesi prova; profesyonel fotoğrafçılar ve sanatçılar için galeri kalitesinde baskı!

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.