Dünya tarihindeki eksik Anunnakiler mi? İ

Pozitif - - KİTAP -

çinde yaşadığımız evren, üzerinde yaşadığımız dünya ve bedenimiz hakkında bildiklerimiz hala çok sınırlı... Bilim adamları bu bilinmeyen boşluklar hakkında kesin bilgiye ulaşmaya çalışırken bizler bunlar üzerine fazla kafa yormadan yaşamımızı sürdürüyoruz. Örneğin Mısır piramitlerini kim yaptı, gerçekten ne zaman yapıldı, uzayda başka uygarlıklar var mı, son 500 yılda insanlık nasıl bu kadar hızlı gelişti, DNA’mızın henüz keşfedilmeyen yüzde 97’ lik kısmı ne işe yarıyor diye pek de düşünmüyoruz.

Bir de insanlık tarihindeki “eksik parça”nın Anunnakiler olduğunu öne süren araştırmacılar ve bilim adamları var. Onların teorisine göre kadim geçmişte insan suretinde betimlenen tanrı ve tanrıçalar aslında dünyaya gelmiş bir uzaylı türüydü; yani Anunnakiler... Güneş sisteminin en dış gezegeni olan, bugünlerde keşfedilmeyi bekleyen Niburu gezegeninden (PlanetX) geliyorlardı ve aynı tohumdan gelmemiz sebebiyle bizlerden uzun boyları ve uzun yaşamları dışında fiziksel olarak pek farkları olmayan Anunnakiler teknolojik olarak çok gelişmişlerdi. Sahip oldukları teknoloji onları tanrılaştırmamıza vesile olmuştu. Henüz çözemediğimiz tüm gizemlerin nedeni de onların bu ileri teknolojiyi dünyada kullanmış olmalarıydı.

Bu iddia bugüne kadar bize öğretilen ve inandığımız her şeyi derinden sarstığı için insan önce “Yok artık!” deyip geçmek istiyor. Ama bu teoriyi destekleyenler belgeleri ile konuşunca dönüp bakmamak olmuyor.

Gök Türk de onlardan biri... Yakın zamanda “Sümerlerin Göksel Ataları Anunnakiler” adıyla üçüncü kitabını yayınlayan, sık sık eğitimler düzenleyen ve gerek bilgisayar başında gerekse seyahat ederek aralıksız araştırma yapacak kadar bu işe gönül vermiş olan Gök Türk ile Anunnaki teorisini ve bu bilginin bizi neden ilgilendirdiğini konuştuk.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.