Hastalık, duygular rahatsızlaşmaya başladığında ortaya çıkar. önemlidir.” Bedenindeki hastalıkla birlikte ‘Sen ne hissediyorsun?’ sorusunun yanıtı

Pozitif - - HOMEOPATİ -

Çok farklı duyumsamalar vardır ve aslında hepsi beyindedir. Bedenindeki hastalıkla birlikte “Sen ne hissediyorsun?” sorusunun yanıtı önemlidir. Hangi remediyi seçeceğimiz kişinin duyumsadığı şeyle alakalı. Duyumsamaya göre doğru remedi verilirse zaten bedensel semptomlar otomatik olarak gider. Fakat bazı insanlar ne tür bir ağrıları olduğunu duyumsamıyor, algılamıyor. “Ne tür bir ağrı?” diye sorduğumda “Ağrı işte” diyorlar. Ne hissettiklerini sorduğumda “Acı” diye cevap veriyorlar. Duyumsamaları alamadığımız zaman da yüz okuma yapıyoruz. Örneğin baş ağrısı bir çeşit hastalık. Ama 100 kişide baş ağrısının 100 farklı hissi vardır. Kimi başını bağlamak ister, kimi açmak. Birisi sıcak hisseder, diğeri soğuk. Yani her bir duyumsamanın ve kişinin farklı remedisi vardır.

Hayat tarzı ve duyguları aynı kaldığı sürece tekrar edebilir. Fakat homeopatik tedaviyi tekrarlamak tehlikeli değil. Çünkü bu molekül bazında değil, daha ruhsal boyutta, frekans boyutunda çalışan bir tedavi.

Bilinç ve duygu olarak da iyileşiyorsunuz. Remediler düşünme biçiminde de değişiklik yapıyor. Çünkü duygular tamamen kimyadır.

Çok küçük dozlarda kullanılır ve hiçbir yan etkisi yoktur. Kişinin yaşam gücünün bir tepki vermesini bekleriz. Ama bambaşka bir semptom da yaratabilir. Bazen ilk kez bir remediyi aldığınızda vücut güçlü bir şekilde tepki verebilir. Böyle bir durumda remediye üç gün ara verip ve tekrar başlanır. İkinci turda almaya başladığında artık bu tepki oluşmayacaktır. Aslında bu tepki bizim için çok iyi bir şeydir. Tepki oluşuyorsa kesinlikle doğru remedi olduğunu da biliriz.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.