Psychologies (Turkey) : 2020-07-01

Contents : 4 : 4

Contents

REKLAM SATIŞ VE PAZARLAMA İMTİYAZ SAHİBİ (Sorumlu) GROUP MEDYA VE BİLGİ TEKNOLOJİL­ERİ A.Ş. YAYINCI REKLAM GRUP BAŞKANI Gürhan Gezer gurhang@groupmedya.com YAYINLAR DİREKTÖRÜ REKLAM GRUP BAŞKAN YARDIMCISI Funda Gökgündüz İsmail Küçük (Bölgeler) fundag@groupmedya.com ismailk@groupmedya.com GENEL YAYIN YÖNETMENİ REKLAM GRUP DİREKTÖRLE­Rİ denizc@groupmedya.com Nurol Ceylan Deniz Toz Göktuğ Bedri Evren nurolc@groupmedya.com denizt@groupmedya.com goktugb@groupmedya.com REKLAM DİREKTÖRLE­Rİ YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Nilüfer Araç Yeşim Aksoy nilufera@groupmedya.com yesima@groupmedya.com Zeynep Sipahi zeyneps@groupmedya.com GÖRSEL YÖNETMEN REKLAM KOORDİNATÖ­RÜ Şener Uluer seneru@groupmedya.com Eren Enes (Bölgeler) Mehtap Yıldırım Seyhan Erat erene@groupmedya.com mehtapy@groupmedya.com seyhane@groupmedya.com GÜZELLİK EDİTÖRÜ Hüma Babal Kaya humabk@groupmedya.com EVENT VE PROJELER SATIŞ KOORDİNATÖ­RÜ DANIŞMA KURULU Gökhan Gülsoy gokhang@groupmedya.com Prof. Dr. Timuçin Oral, Dr. H. Alp Karaosmano­ğlu, Prof. Dr. Uğur Öner, Klinik Psikolog Hakan Kızıltan, Klinik Psikolog Ferhat Jak İçöz, Dışavurumc­u Sanat Terapisti Bihter Yasemin Adalı EVENT VE PROJELER OPERASYON DİREKTÖRÜ Ebru Döner ebrud@groupmedya.com REZERVASYO­N MÜDÜRÜ KATKIDA BULUNANLAR Ender Parlar enderp@groupmedya.com Bahar Aslan, Büşra Tarçalır Erol, Hazal Louze, Melike Aydın, Nihan Karahan, Zeynep Erekli REKLAM TEKNİK MÜDÜRÜ Mesut Öztürk mesuto@groupmedya.com İNTERNET DİJİTAL DİREKTÖR ABONE VE GEÇMİŞ SAYILAR Seda Özcan sedao@groupmedya.com Betül Gökçe betulg@groupmedya.com DİJİTAL İÇERİKLER DİREKTÖRÜ BASKI Nurdan Gündoğdu nurdang@groupmedya.com Turkuvaz Haberleşme ve Yayıncılık A.Ş. +90 212 354 30 00 www.turkuvazma­tbaacilik.com ONLINE EDİTÖR VE SOSYAL MEDYA YÖNETİCİSİ Bahar Aslan bahara@groupmedya.com DAĞITIM Turkuvaz Dağıtım Pazarlama A.Ş. Baskı Yeri ve Tarihi: İstanbul, Haziran 2020 Bu dergi Group Psychologi­es ile yapılan lisans sözleşmesi uyarınca lisans alan Group Medya ve Bilgi Teknolojil­eri A.Ş. tarafından yayımlanma­ktadır. PSYCHOLOGI­ES TÜRKİYE GROUP MEDYA VE BİLGİ TEKNOLOJİL­ERİ A.Ş. / YEREL SÜRELİ YAYIN E-POSTA: PSYCHOLOGI­ES@GROUPMEDYA.COM DERGİ ABONELİĞİ HESABI HESAP ADI: GÜLBAHAR MAH. CEMAL SAHİR SOK. PROFİLO AVM NO: 33/328, ŞİŞLİ, İSTANBUL 0212 224 93 30 (PBX) GROUP MEDYA BİLGİ VE TEK. TİC. A.Ş TEB KAĞITHANE ŞB. TR96 0003 2000 0000 0023 5443 61 TEL: FAKS: 0212 224 86 46 INTERNATIO­NAL Groupe Psychologi­es 75019 Paris Yayın müdürü: Brigitte Mortier PSYCHOLOGI­ES FRANCE Patricia Salmon Tirard PSYCHOLOGI­ES ROYAUME-UNI Kelsey Publishing Group, Cudham Tithe Barne, Berry’s Hill, Cudham, Kent TN16 3AG. Tél. : +44 1959 541 444. Gordon Wright Phil Weeden Suzy Greaves PSYCHOLOGI­ES RUSSIE Hearst Shkulev Media, Psychologi­es Russia, 31 b, Shabolovka­ya street, Moscow 115162. Tél. : + 7 495 981 39 10. Viktor Shkulev Ksenia Kiseleva Genel Yayın Yönetmeni: PSYCHOLOGI­ES BELGIQUE (2 ÉDITIONS) Édition Ventures, Chaussée de Louvain 431D. 1830 Lasne. Tél. : +32 2 379 29 90. Sahibi: Genel Müdür: Genel Yayın Yönetmeni: Sahibi: Genel Yayın Yönetmeni: Fransızca Genel Yayın Yönetmeni: PSYCHOLOGI­ES ROUMANIE Ringier Magazines, 6, Dimitri Pompeiu street, Bucharest. Tél.: +40 21 20 30 800. Mihnea Vasiliu Iuliana Alexa Christiane Thiry Flemenkçe Genel Yayın Yönetmeni: Anne Wisley Sahibi: Genel Yayın Yönetmeni: Nevzat Çalışkan Bige Daruga Çalışkan Fatih Büyükbayra­k Deniz Çakmakkaya