Milletimize milyonlarca bez torba ve file dağıtacağız

Sabah - - Orta Sayfa -

Parti çevreci bir partidir. Şu anda ana muhalefet yine naylon poşetlerle sokağa dökülebilir ama biz naylona karşı savaş ilan ettik. Bu seçimlerde bez torbalar ve kenevirden yapılmış olan filelerle meydanlarda olacağız. Annemin dokuduğu filelerle alışveriş yaptığı günleri hatırladım. Yeniden o döneme dönülecek. Milyonlarca bez torba ve fileyi hazırlıyoruz. Bunları bu kampanyada milletimize promosyon olarak dağıtacağız.

nnnnnnnnnnnnAna muhalefet varsın naylon poşet dağıtıversin, kim çevreci millet görecek. Biz doğayla, toprakla bütünleşecek olan bez ve fileyle bu yola çıkacağız. Öyle kampanyalar yapmışlar ki kenevirin üretildiği bir ülke keneviri üretemez olmuş. Ben Rizeliyim. Rize’de kenevir üretilirdi, hatta ondan fanila ve atlet yapılırdı. Rahmetli babam hep onu giyerdi. Şimdi inşallah buraya döneceğiz ve bunun üretimini de süratle gerçekleştireceğiz.

Akçaabat: Osman Nuri Ekim Araklı: Recep Çebi, Arsin: Sait Gürsoy Beşikdüzü: Harun Demirci Düzköy: Yılmaz Ankara Çaykara: Hanefi Tok Hayrat: Salih Öztel Köprübaşı: Ali Aydın Maçka: Koray Koçhan Of: Salim Salih Sarıalioğlu Ortahisar Ahmet Metin Genç

Sürmene: Rahmi Üstün Tonya: Osman Beşel Vakfıkebir: Muhammet Balta Yomra: İbrahim Sağıroğlu Çarşıbaşı: Mümin Nuhoğlu (MHP-Cumhur İttifakı) Şalpazarı: Refik Kurukız (MHPCumhur İttifakı)

n

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.