Türk Nippon, ihtiyaçları dikkate alarak internet sitesini yeniledi

Sektör Ekleri - - ANASAYFA - ARAŞTIRMASERVİSİ

Gelişen teknolojiye ayak uydurmak, iş ortaklarına ve sigortalılarına daha iyi hizmet verebilmek için internet sitesini yenileyen Türk Nippon Sigorta, ziyaretçilere ürün ve hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgiler veriyor. Yeni interaktif web sitesini Ağustos ayı itibarıyla tüm ziyaretçilerin kullanımına açtıklarını bildiren Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü E. Baturalp Pamukçu, siteyi güncel trendler ile tüketicilerin eğilim ve ihtiyaçlarını dikkate alarak yenilediklerini kaydetti.

Tasarım olarak da yenilenen web sitelerinin, ziyaretçilerine site içinde kolaylık sağlarken, bilgiye hızlı bir biçimde ulaşma imkânı sunduğunu belirten E. Baturalp Pamukçu, “Şirketin kolay ulaşılabilir yapısı, sitenin tasarımına ve altyapısına da başarıyla yansıtıldı. Ana sayfa başta olmak üzere tüm menülerin sadeleştirildiği yeni web sitesinde ziyaretçiler online işlemler ile özellikle hasar sorgulama işlemleri adımlarına da kolayca erişebiliyor ve hızlı bir şekilde gerekli bilgilere sahip olabiliyor. Kullanıcılar hasar işlemleri bölümünden hasar takibini kolaylıkla yapabiliyor, anlaşmalı servisler listesine ve en yakın acente listesi gibi bilgilere de kolayca erişebi- liyor” dedi. Güncel teknolojik trendler dikkate alınarak geliştirilen web sitelerine, kullanıcıların bilgisayar dı- şındaki cihazlar üzerinden de erişebildiğini aktaran Pamukçu, web sitesi üzerinden sunulan tüm işlemlerin internete bağlanabilen cihazlar üzerinden de yapılabildiğini söyledi.

Türk Nippon olarak, kuruldukları günden bu yana tüm iş ortakları ile birlikte sektörde gelecek yıllara güvenle bakan bir yapıya kavuştuklarını dile getiren E. Baturalp Pamukçu, sektörde geçmişten günümüze kadar yaşanan tüm değişimlere ayak uydurarak, operasyonel süreçleri kontrolleri altında tuttuklarını ve bu sayede müşteri memnuniyetini artırdıklarını iletti.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.