Renault Trucks, 100 adet T serisi çekiciyi Sertrans Logistics'e teslim etti

Sektör Ekleri - - TICARI ARAÇLAR - ARAŞTIRMASERVİSİ

Volvo Group bünyesinde faaliyet gösteren Renault Trucks, taşımacılık profesyonellerine yerel ve bölgesel dağıtım, inşaat ve uzun yol faaliyetlerine uyarlanmış 2.8 tondan 120 tona kadar geniş bir araç gamıyla hizmet veriyor. Mevcut ve yeni anlaşmalarla hizmet verdiği müşteri portföyünü her geçen gün genişleten Renault Trucks, Sertrans Logistics'e 100 adet T serisi çekiciyi 24 Ekim 2018'de teslim etti. Sertrans Logistics ile güvene dayalı iş birliklerinin süreceğini kaydeden Renault Trucks Türkiye Başkanı Sebastien Delepine, "Sertrans Logistics ile birlikte sorunsuz bir şekilde yola devam ediyoruz. Teslim ettiğimiz 100 adet Renault Trucks T 460 4x2 X-low Euro 6 çekicimiz, performansı ve yakıt tasarrufuyla çok güçlü ve müşterilerimizin beklentilerini üst noktada karşılıyor" dedi. T serisi çekicilerin Renault Trucks Excellence Servis Sözleşmesi ile teslim alındığını belirten Sebastien Delepine, satış sonrası hizmetler için de Sertrans Logistics ile ayrı bir anlaşma yaptıkları bilgisini verdi. Anlaşma kapsamında üç yıl ve 500 bin kilometreye kadar geçerli olacak servis sözleşmesi kapsamında lastik, yakıt ve sürücü maliyetleri dışında aracın tüm bakım, onarım ve yol yardım hizmetlerinin hem yurtiçinde hem de yurtdışında Renault Trucks güvencesi altında olacağına dikkat çeken Delepine, "Ayrıca araçların tüm bakım-onarım çalışmaları da Renault Trucks satış sonrası ekibi tarafından yürütülüp takip edilecek. Böylece ayrı bir iş yükü olan bakım ve onarım işlemlerinin planlanması ile takibinin kolaylaştığı gibi tasarruf da sağlanabilecek. Öte yandan Renault Trucks’ın toplam çözümleri kapsa- mında kredilendirme hizmetinden faydalanan Sertrans Logistics, yeni araçlarında VFS Finansman’ın sunduğu avantajları da kullandı" şeklinde konuştu.

Volvo Group, 2017'de 35 milyar euro'luk satış gerçekleştirdi

Volvo Group'un globalde önde gelen kamyon, otobüs, iş makineleri, deniz ve sanayi motorları üreticilerinden biri olduğuna dikkat çeken Sebastien Delepine, grubun ayrıca toplam finansman ve hizmet çözümleri de sunduğunu aktardı. Yaklaşık 95 bin çalışana sahip olan Volvo Group'un 18 ülkede üretim tesislerinin bulunduğunu kaydeden Delepine, grubun yaklaşık 190 pazara ürün verdiğini ve 2017 yılında 35 milyar euro'luk satış geliri elde ettiğini bildirdi. Genel merkezi İsveç'in Göteborg şehrinde bulunan grubun halka açık bir şirket olduğunu açıklayan Delepine, Volvo hisselerinin Nasdaq Stockholm borsasında listelendiğini söyledi.

Volvo Group bünyesinde yer alan Renault Trucks'ın ise taşımacılık profesyonellerine yerel ve bölgesel dağıtım, inşaat ve uzun yol faaliyetlerine uyarlanmış, 2.8 tondan 120 tona kadar geniş bir araç ve hizmet yelpazesi sunduğunu anlatan Sebastien Delepine, "Üstün verimlilik ve işletme maliyetlerinin kontrol altında tutulmasını sağlayan ve düşük yakıt tüketimi avantajı sunan Renault Trucks araçları, sağlamlığı ve güvenliğiyle de öne çıkıyor. Renault Trucks araçlarının tasarım ve montajının yanı sıra parçaların büyük kısmı Fransa'da üretiliyor. Renault Trucks, kamyonlarını bin 500'ü aşkın servis noktasından oluşan bir bayi ağı aracılığıyla dağıtıp hizmete sunuyor" diye konuştu.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.