DÜNYAYA MEYDAN OKUYAN 4 START UP

Start Up - - Haber -

“ÖRNEK OLACAĞIZ” “2017’de ev hizmetleri alanında global devlerle rekabete odaklandık” diyen Armut. com’un kurucusu Başak Taşpınar Değim, “Hatta 8 milyonu aşan trafiğimizle şu anda kendi sektörümüzde dünyadaki ilk 5 oyuncu arasındayız. Global marka olma hamlemizle girişimcilere örnek olmak istiyoruz” diye konuşuyor.

GAYRİMENKULÜN EN HIZLISI Tapu.com Kurucusu ve CEO’su Emre Erşahin, “Her çeyrekte yüzde 70 büyüdük. Satış adedi ve hacmimizi artırarak ülkede en hızlı gayrimenkul satış kanalı olmayı amaçlıyoruz. Türkiye dışına bu iş modelini taşıyacağız” diyor.

“SU SEKTÖRÜNÜ DEĞİŞTİRECEĞİZ” SuKolay şu an 50 binden fazla kullanıcının cep telefonunda bulunuyor. Kurucu ortak Mustafa Acet, şunları söylüyor: “Sipariş sayımız günlük 1.000’in üzerine çıkmak üzere. 2017 sonuna kadar günlük minimum 15 bin sipariş hedefimiz bulunuyor. Türkiye’nin ve dünyanın su sektörünü değiştirmek ve geliştirmek istiyoruz.” “VERİ ANALİTİĞİ PLATFORMU OLACAĞIZ” Vispera Genel Müdürü ve CTO’su Ceyhun Burak Akgül de şöyle konuşuyor: “Hizmetlerimizi globalde yaygınlaştırmak ve pazarın önemli oyuncusu olmak istiyoruz. Dünyadaki birkaç rakibimiz ağırlıklı içecek kategorisinde, dondurma gibi zor kategorilerin ürün bazında tanınması çalışmalarımızla rakipleri geçtik. Hedefimiz, perakendenin veri analitiği platformu olmak.”

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.