“EN DEĞERLİ ORGANİZASYON”

Start Up - - Haber -

ZORLU SÜREÇLER Yarışmaya Türkiye haricinde, 10 farklı ülkeden 100’ü aşkın girişimci başvurdu. Öncelikle bütün yarışmacılardan istediğimiz detaylı dokümanları her satırına kadar inceledik. İlk olarak, rekabet avantajı yüksek olan, özgün fikir sahibi, gelir modelleri geliştirmiş, projeyi hayata geçirecek kaliteli ekibi toplamış ve fikirlerini hayata geçirmek adına önemli adımları atmış olan 24 girişimci belirledik.

10 EKİP BELİRLENDİ Her biriyle yaptığımız telekonferans görüşmeleri sonucunda finale katılan 10 ekibi belirlemiş olduk. Gerçekten çok değerli girişimciler dinledik. Jürimizin bireysel puanlarını dikkate alarak yarışmada en çok puan toplayan girişimcileri sıralayarak kazananları belirledik.

2 GÜNDE NETWORK Bu organizasyonun bir yarışma olması ve kazananların belirlenmesi aslında önemli değil. Zirve’de girişimcilerin her biri o kadar değerli kişilerle tanıştı ki hepsi etkinlikten ayrılırken çok mutluydu. 3 aylık networking ile erişebilecekleri kişilere 2 gün içinde ulaştı. Bu anlamda bence Avrupa ve Orta Doğu’daki en değerli organizasyon oldu. Eşsiz network imkanı yaratmada başarılı olduk. Zirve’nin üst düzey konukları, girişimlere yüksek ilgi gösterdi.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.