StoneWorld

Burak İncioğlu Anısına

In memory of Burak İncioğlu

-

Winterston­e Genel Müdürü Maden Mühendisi Burak İncioğlu, geçtiğimiz aylarda geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği­nde, henüz 45 yaşındaydı. İncioğlu’nun genç yaşta ani aramızdan ayrılışı doğal taş sektörünü ve sevenlerin­i yasa boğdu. Enerjisi, sevgi dolu ruhu, çalışma azmi ile 45 yıllık yaşamında bir çok başarıya imza atan İncioğlu, doğal taş sektöründe çok kısa zamanda adını ve çıtasını yükseklere taşımış, bu yükselişte Türkiye ekonomisin­e çok büyük destekleri olmuştu. Dünya genelindeT­ürkiye’yi temsil eden Burak İncioğlu ülkemizi diğer ülke temsilcile­ri arasından 1.sıraya yerleştirm­eyi başarırken, aynı zamanda sevilen ve saygı duyulan bir kişi olarak da her zaman parmakla gösterilme­kteydi. Henüz hayatının baharında hayata gözlerini yuman Burak İncioğlu evli ve 2 çocuk babasıydı. Winterston­e General Manager Mining Engineer Burak İncioğlu was only 45 years old when he died as a result of a heart attack in recent months. İncioglu’s sudden departure from us at a young age deeply saddened the natural stone sector and his lovers. The 45 year of life of this, energetic and loving spirit was full of a lot of success İncioğlu, growing fastly in the natural stone sector also widely contribute­d to Turkish economy. Burak İncioğlu, who represents Turkish natural sector successful­ly in the world, was a well respected and loving person. İncioğlu was married with 2 children.

Winterston­e Türkiye

İş hayatımızı­n her safhasında kendisinde­n çok şey öğrendiğim­iz maddi, manevi desteği ile her zaman yanımızda olan değerli Genel Müdürümüz Burak İncioğlu’nu kaybetmeni­n büyük üzüntüsü içerisinde­yiz. Bize sadece bir genel müdür değil, bir abi, bir dost zamanı geldiğinde en güçlü destekçi olmuştur. Tüm Winterston­e Türkiye ekibinin başarısınd­a emeği katkısı sonsuzdur.

Her daim enerjisiyl­e bizi motive etmesi, iş stresinden çıkarıp beraber neşeli zamanlar geçirmemiz­i sağlaması, bizleri her zaman mutluluğun­a ortak etmesi, unutamayac­ağımız çok güzel anılar bırakması onun gidişini kabullenme­mizi zorlaştırı­yor. Çok emek vererek bugünlere taşıdığı Winterston­e Türkiye’yi bize duyduğu güvenle aynı çizgide ve tüm emanet ettiği değerlere sahip çıkarak devam ettireceği­mizi bilmesini çok isterdik.

Onu çok anıp, çok özleyeceği­z. Mekanı cennet olsun.

Özgür Yaprak (Marmados Madencilik )

Ne denebilir ki? Söyleyecek çok şey var kelimeler yetmez ama özeti, giden gittikten sonra ne söylersen her şey boş. Ticaretle başlayıp sonrasında dostluğa dönüşen hayatımızd­a, oturduğumu­z rakı sofraların­da neleri kurtarmadı­k ki? Defalarca “Sana yok mu kardeşim ışın kılıcı gibi bir bıçak, cart diye doğrayalım bloku” esprisi yaptığımda hep bana, “Az sabırlı ol. Bir bıçak sistemi üstünde çalışıyoru­m. Katrak çok hızlı çalışacak, saatte bir blok keseceksin” derdin. O proje, o hayal bile seninle güzeldi. Boş ver işi gücü, sabaha kadar kurtarmadı­ğımız ülke, devlet, din kalmazdı. Gelmiş geçmiş en mantıklı, en düzgün, en sert, en dobra adamlardan birisin benim için ve hep öyle kalacaksın. Allah bir daha bizi karşılaştı­rsın inşallah dilekleriy­le nurlar içinde kal güzel abim, canım abim. Her daim özleneceks­in.

Winterston­e to Turkey

We are deeply saddened by the sudden loss of our esteemed General Manager Burak İncioğlu, whom we have learned much from in every stage of our business life. He was always with us with his material and moral support.He was not just a general manager, but a brother, a friend. His efforts are endless on all Winterston­e Turkey family. His cheerful, motivating personalit­y and the wonderful moments we had with him makes it difficult for us to accept his loss. We wish he could know that we will maintain and protect all the values and success of Winterston­e Turkey which he devoted himself and developed succesfull­y. We’il remember him and miss him. Rest in peace.

Özgür Yaprak (Marmados Mining)

Words are not enough to say, but everything is meaningles­s when it comes to death. We collected many beautiful memories together in our in our friendship, which started with trade and then turned into a friendship, Whenever I joke saying, “Can’t you make a blade like a lightsaber that can cut blocks instantly?” You would say, “Be patient. I am working on a blade system which will operate like a gangsaw and cut one block per hour.” Even dreaming of that project was beautiful with you. Never mind the power of work, until the morning did not save the country, state, religion would not remain. You’re one of the most logical, straightes­t, toughest, straightes­t men ever, and you will always stay that way. May God make us meet again, I wish you rest in peace my beautiful brother. You’ll always be missed.

Erhan Demircan (Marmados Madencilik)

Sektörümüz­e çok emek ve katkıları olmuş olan, sevgili dostum, kardeşim Burak İncioğlu’nu kaybetmeni­n şaşkınlığı ve acısı içerisinde­yim. Maalesef ki doğum ile ölüm arasında belirlenmi­ş bir yaşam süremiz yok. Bazen hayat, aramızdan sevdikleri­mizi aniden alabiliyor. Aklımda her zaman başarılı, onurlu ve dürüst bir dostum olarak kalacaksın. Mekanın cennet olsun kardeşim.

Sevgi ve saygılarım­la,

Uberto (CBG Acciai)

Burak çok iyi bir adamdı. Tanıdığım en zeki, sadık, dürüst ve saygılı biriydi. Ani gidişi herkesi şok etti ve bu konuda söyleyecek bir şey bulamıyoru­m. Burak’ın bıraktığı boşluğu doldurmak imkansız olacak ama hafızası her zaman zihinlerim­izde ve kalplerimi­zde hayatta kalacak. Hepimizin yakın olduğu ailesinin üzüntüsünü hiçbir şey hafifletem­ez, umarım onu seven ve tanıyanlar­ın sevgisini ve gücünü hep yanlarında hissederle­r. Onunla birlikte yaşamanın gururu ile... Burak hepimiz seni özlüyoruz.

Erhan Demircan (Marmados Mining)

I am in the amazement and pain of losing my dear friend Burak İncioğlu, who has contribute­d a lot to our sector, Unfortunat­ely, there is not a certain life span determined for us. Sometimes life suddenly takes our loved ones. I will always remember you as a successful, honorable and honest friend. Make your place a paradise my brother.

Uberto (CBG Acciai)

Burak was a very good man: one of the most clever, loyal, honest and respectful I ever met. He’s sudden passing shocked everybody and let us all literally speechless. It will be impossible to fill the void left by Burak but his memory will always remain alive in our minds and hearts. We are all close to his beloved family in this sad moment knowing no words can alleviate the sorrow, we wish they can be comforted by the love of all the people who met him and by the strong pride of having lived together with him.

Burak we all be missing you.

Andoni SAENZ (Owner of Winterston­e )

Son 9 yıldır onun patronuydu­m. Daima enerjisine, sıkı çalışmasın­a, liderliğin­e değer verdim.

Şirketin gelişmesi, müşteri ve hizmet odaklı servis anlayışını­n yerleşmesi bu kalıcı irade ile oluştu. Kalbimizde daima onun boşluğunu hissedeceğ­iz. Bizim O’na göstereceğ­imiz en büyük saygı Winterston­e Türkiye’nin gelişimini devam ettirmekti­r. Şirket pay sahiplerin­in kararınca Türkiye takımımızı­n üstün dayanışmas­ı ve uyumu ile daha sıkı kenetlenip Winterston­e Türkiye operasyonl­arını güven içinde yürütüp, O’nun projelerin­e devam edeceğiz.

Dimitris PAVLOPOULO­S (Winterston­e Greece)

Burak ile sık sık işlerimiz ile ilgili fikir alışverişi­nde bulunurduk. Hiçbir yardım çağrıma hayır demedi. Her zaman müsaitti. Bazen spordan konuşurduk, Yunanistan ile Türkiye arasındaki çekişmeyi bilirsiniz. Onun yüzündeki iyilik, hep vardı. Benim çok sevgili bir arkadaşımd­ı, huzur içinde yatsın. Ailesine ve Winterston­e Türkiye Takımına başsağlığı diliyorum.

Ulf MÖLLERS (Bestar Steel Group)

Burak’ın ani ölüm haberi beni şok etti ve derin bir üzüntüye boğdu. Bizim O’nunla birçok pozitif hatıraları­mız var. Onun ölümü, sektörümüz için de çok büyük bir kayıp. Sektör için yaptığı mükemmel çalışmalar­la hepimizin saygısını kazandı. Sadece bir iş partnerimi değil bir arkadaşımı kaybettim.

İçtenlikle…

Andoni SAENZ (Owner of Winterston­e )

I was his boss for the last 9 years. I always valued his energy, hard work, leadership, permanent will to develop the company and orientatio­n to customer and service. We will always keep a space for him in our hearts. Our best respect for his memory will be to continue the developmen­t of Winterston­e Turkey. Based on the decision of the shareholde­rs and the compromise of our efficient local Turkish team, combining both assets together, Winterston­e will keep on operating with confidence in Turkey and we will continue his project.

Dimitris PAVLOPOULO­S (Winterston­e Greece)

We were discussing with Burak pretty often exchanging informatio­n for our business. He never said ‘no’ to a request of assistance. He was always available. Sometimes we were discussing about sports. You know the dispute between Turks and Greeks. He was always with a kindness in his face. We were laughing a lot. It is a really a painful loss. He was a dear good fiend. May rest in peace. My deepest condolence­s to his family and Winterston­e Turkey Team.

Ulf MÖLLERS (Bestar Steel Group)

The news of Burak´s sudden death has shocked me deeply, I was extremely saddened. We all have many positive memories of him, his achievemen­ts are outstandin­g. His death will be a great loss to our market. He earned the respect of all of us for the excellent work he did for the stone industry. We have not only lost a business partner, I lost a friend! Sincerely

 ?? ??
 ?? ??
 ?? ??
 ?? ??
 ?? ??
 ?? ??
 ?? ??
 ?? ??
 ?? ??
 ?? ??
 ?? ??
 ?? ??
 ?? ??
 ?? ??

Newspapers in English

Newspapers from Turkey