StoneWorld

Natural Stone Pavilion to Debut at StonExpo/Marmomac at TISE 2020

-

TISE 2020’de StonExpo / Marmomac Doğal Taş Pavyonu

Las Vegas’taki Mandalay Bay Kongre Merkezi’nde 2830 Ocak 2020 tarihlerin­de gerçekleşe­cek olan The Internatio­nal Surface Event 2020 Etkinliğin­i şimdiden kaydedin. The Internatio­nal Surface Event(TISE) StonExpo / Marmomac Fuarı katılımcıl­arını, daha önce hiç olmadığı kadar doğal taşlara şahit olmaya davet ediyor. Çok çeşitli doğal taş ve makineleri, parke ve laminat parke, halı, alet ve ekipman daha fazlasını içeren en son endüstri ürünleri, bu fuarda yer alacak.

Amerika’nın en büyük taş ve zemin kaplama etkinliği

StonExpo, Taş Endüstrisi profesyone­llerine dünya çapında özel taş ve makine ekipmanlar­ı, hizmetler ve önde gelen üreticiler­den ve birlikleri­n gösteriler­inden oluşan bir sergi ortamı sunan The Internatio­nal Surface Event (TISE) markası altında yapılan bir B2B taş endüstrisi etkinliği. StonExpo’nun en önemli yıllık etkinliği, Ocak ayında Las Vegas’ta SURFACES ve TileExpo ile birlikte yapılıyor; Bu üç büyük etkinlik, 800’den fazla katılımcı ve 450.000 metrekarel­ik sergi alanı içeren Kuzey Amerika’nın en büyük zemin kaplama, taş ve fayans etkinliği olmak üzere bir araya geliyor.

The Internatio­nal Surface Event 2020

TISE2020 Save the date for The Internatio­nal Surface Event 2020 scheduled to be held January 28-302020, at the Mandalay Bay Convention Center in Las Vegas, Nevada. The exposition will feature the latest industry products, materials, equipment and services, including a wide variety of hardwood and laminate flooring, carpet, tools and equipment, natural stone and machinery, all types of tile, and much more.

America’s largest stone and flooring event

StonExpo’s flagship annual event occurs each January in Las Vegas in conjunctio­n with SURFACES and TileExpo; these three mega events combine to become the largest North American floor covering, stone, and tile event featuring over 800 exhibitors and upwards of 450,000 square feet of exhibit space. StonExpo’s flagship annual event occurs each January in Las Vegas in conjunctio­n with SURFACES and TileExpo; these three mega events combine to become the largest North American floor covering, stone, and tile event featuring over 800 exhibitors and upwards of 450,000 square feet of exhibit space.

 ??  ??
 ??  ??

Newspapers in English

Newspapers from Turkey