TÜRKİYE’NİN BU İTTİFAKA İHTİYACI VARDI

Yeni ASYA ADANA Temsilciliği’ni ziyaret eden, iyi Parti’nin ADANA 1. sıra milletvekili ADAYı ismail koncuk, millet ittifakı için, “Bu çatı Altında hayırlı hizmetler YAPACAĞıZ. Türkiye’nin Böyle Bir ittifaka Büyük ihtiyacı vardı” dedi.

Yeni Asya - - BAŞ SAYFA -

24 HAZIRAN 2018 Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerinde İYİ Parti’nin Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı İsmail Koncuk, Yeni Asya Adana Temsilciliği’ni ziyaret etti. Temsilciliğimize partililerle gelen İsmail Koncuk’u Adana temsilcimiz Mustafa Biter, Sami Narin, Ali Kirper karşıladı. Samimî bir havada gerçekleşen ziyaret esnasında Sami Narin, Risale-i Nur’dan ve Bediüzzaman Said Nursî’nin siyasî fikirlerinden bahsetti. Narin, Yeni Asya camiasının bu görüşler doğrultusunda daima Demokratlardan ve demokrasiden yana olduğunu, DP, İYİ Parti, Saadet Partisi ve Chp’nin içinde yer aldığı Millet İttifakı’nı desteklediğini belirtti.

Temsilciliğimize partililerle gelen İsmail Koncuk’u Adana temsilcimiz Mustafa Biter, Sami Narin, Ali Kirper karşıladı. Samimî bir havada gerçekleşen ziyaret esnasında Sami Narin, Risale-i Nur’dan ve Bediüzzaman Said Nursî’nin siyasî fikirlerinden bahsetti.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.