FIXTURES AND THIS WEEK’S TV GUIDE
(7.45 unless stated) TODAY Stoke v WBA (8.0) TOMORROW
Liverpool v Genk (8.0), Napoli v RB Salzburg (8.0).
Barcelona v Slavia Prague (5.55), Dortmund v Inter (8.0). Zenit v RB Leipzig (5.55), Lyon v Benfica (8.0). Chelsea v Ajax (8.0), Valencia v Lille (8.0).
Portsmouth v Southend, Rochdale v Ipswich, Shrewsbury v Peterborough.
WEDNESDAY
PSG v Club Bruges (8.0), Real Madrid v Galatasaray (8.0). Bayern Munich v Olympiakos (5.55), Red Star v Spurs (8.0). Atalanta v Man City (8.0), Dinamo Zagreb v Shakhtar (8.0). Lok Moscow v Juventus (5.55), Bayer Leverkusen v Atletico Madrid (8.0). Vitoria Guimaraes v Arsenal (3.50).
THURSDAY
Apoel Nicosia v Qarabag (5.55), F91 Dudelange v Sevilla (5.55).
Copenhagen v Dynamo Kiev (5.55), Lugano v Malmo (5.55). Basel v Getafe (5.55), Krasnodar v Trabzonspor (5.55).
LASK v PSV (5.55), Rosenborg v Sporting (5.55). Cluj v Rennes (5.55), Lazio v Celtic (5.55). Standard Liege v Eintracht (5.55). Feyenoord v Young Boys (8.0), Rangers v Porto (8.0).
Espanyol v Ludogorets (8.0), Ferencvaros v CSKA Moscow (8.0). Oleksandriya v St Etienne (8.0), Wolfsburg v Gent (8.0).
Borussia M’gladbach v Roma (8.0), Wolfsberger AC v Istanbul Basaksehir (8.0).
Braga v Besiktas (8.0), Wolves v Slovan Bratislava (8.0). Astana v AZ (3.50), Man Utd v Partizan Belgrade (8.0).
FRIDAY
Dundee Utd.
Dundee v
Norwich v Watford (8.0).
Scotland (5.10).
SATURDAY
Hearts v St Mirren, Kilmarnock v Hamilton, Ross County v Aberdeen, St Johnstone v Hibs.
Alloa v Dunfermline, QoS v Ayr, Arbroath v Inverness, Partick v Morton.
Clyde v Peterhead, Dumbarton v East Fife, Falkirk v Airdrie, Montrose v Forfar, Raith v Stranraer.
Albion Rovs v Stenhsmuir, Annan v Cowdenbeath, Cove v Stirling Alb, Edinburgh City v Elgin, Queen’s Park v Brechin.
Chelsea v Crystal Palace (12.30), Burnley v West Ham, Newcastle v AFC Bournemouth, Southampton v Everton, Spurs v Sheff Utd, Leicester v Arsenal (5.30).
Nottm Forest v Derby (12.30), Barnsley v Stoke, Birmingham v Fulham, Hull v West Brom, Leeds v Blackburn, Millwall v Charlton, Preston v Huddersfield, QPR v Middlesbrough, Reading v Luton, Sheff
Wed v Swansea, Wigan v Brentford.
Accrington v Crewe, AFC Wimbledon v Doncaster, Blackpool v Morecambe, Bolton v Plymouth, Cambridge Utd v Exeter, Carshalton v Boston Utd, Cheltenham v Swindon, Colchester v Coventry, Crawley v Scunthorpe, Ebbsfleet v Notts Co, Forest Green v Billericay, Grimsby v Newport, Ipswich v Lincoln, Maidenhead v Rotherham, Maidstone v Torquay, Mansfield v Chorley, MK Dons v Port Vale, Nantwich v AFC Fylde, Oxford City v Solihull, Salford v Burton, Shrewsbury v Bradford, Stevenage v Peter’boro, Stourbridge v Eastleigh, Yeovil v Hartlepool, Tranmere v Wycombe, Walsall v Darlington, Sunderland v Gillingham (1.0). SUNDAY
Celtic v Motherwell, Livingston v Rangers.
Man Utd v Brighton (2.0), Wolves v Aston Villa (2.0), Liverpool v Man City (4.30).
Bristol City (12.0).
Cardiff v
Dover v Southend (12.0), Barnet v Fleetwood (12.45), Bristol Rovs v Bromley (12.45), Cippenham v Northampton (12.45), Gateshead v Oldham (12.45), Leyton Orient v Maldon & Tiptree (12.45), Macclesfield v Kingstonian (12.45), Wrexham v Rochdale (12.45), York City v Altrincham (12.45), Hayes v Oxford Utd (2.15). FOOTBALL ON TV THURSDAY Lazio v Celtic (BT Sport 3, 5.15pm), Rangers v Porto (BT Sport 3, 8pm). FRIDAY
Albania v
Scotland (BBC Alba, 5pm). SATURDAY Leicester v Arsenal (Sky Sports Premier League, 5pm). SUNDAY Livingston v Rangers (Sky Sports Football, 2.30pm). Liverpool v Man City (Sky Sports Premier League, 4pm).