EDWARDS’ TITLE VOW
PAGES OF FANTASTIC START WITH BOXING
FIGHTING SPIRIT: Edwards prepares for his O2 showdown with Cristofer Rosales
TODAY
Premier League – Arsenal v Burnley (12.30pm) .............
1 Bournemouth v Brighton ...................
2 Cardiff v Man Utd (5.30pm) ................
3 Chelsea v Leicester ............................
5 Huddersfield v Southampton .............
6 Man City v Crystal Palace ..................
7 Newcastle v Fulham ...........................
8 West Ham v Watford ........................... Sky Bet Championship
10 Blackburn v Norwich ..........................
11 Brentford v Bolton ..............................
12 Derby v Bristol City ............................
13 Hull v Swansea (5.30pm) ....................
14 Ipswich v Sheff Utd .............................
15 Nottm Forest v QPR ............................
16 Reading v Middlesbrough ..................
17 Rotherham v West Brom ....................
18 Sheff Wed v Preston ...........................
19 Stoke v Millwall ...................................
20 Wigan v Birmingham .......................... Sky Bet League One
21 Blackpool v Barnsley .........................
22 Bradford v Scunthorpe .......................
23 Bristol Rovers v Fleetwood ................
24 Charlton v Gillingham ........................
25 Doncaster v Oxford Utd .....................
26 Luton v Burton ....................................
27 Peterborough v Walsall ......................
28 Plymouth v Accrington ......................
29 Portsmouth v Sunderland ..................
30 Shrewsbury v Coventry ......................
31 Southend v Rochdale .........................
32 Wycombe v AFC Wimbledon ............. Sky Bet League Two
33 Bury v Tranmere ..................................
34 Crawley v Carlisle ...............................
35 Forest Green v Crewe .........................
36 Grimsby v Notts County .....................
37 Lincoln v Newport ..............................
38 Macclesfield v Port Vale .....................
39 MK Dons v Colchester ........................
40 Morecambe v Cambridge Utd ............
41 Oldham v Exeter .................................
42 Stevenage v Mansfield .......................
43 Swindon v Cheltenham ......................
44 Yeovil v Northampton ......................... Vanarama National League – AFC Fylde v Ebbsfleet ........................ – Aldershot v Wrexham ......................... – Barnet v Dover (12.35pm) .................. – Braintree v Boreham Wood ................ – Bromley v Maidenhead ....................... – Eastleigh v Harrogate ......................... – Halifax v Sutton ................................... – Hartlepool v Havant and W ................ – Leyton Orient v Chesterfield .............. – Maidstone v Gateshead ...................... – Salford v Dag & Red ........................... – Solihull Moors v Barrow .....................
Vanarama North – Alfreton v Stockport ........................... – Altrincham v Darlington ..................... – Ashton Utd v Southport ..................... – Bradford PA v Hereford ...................... – Chester v Telford ................................. – Chorley v Blyth ................................... – Kidderminster v Curzon Ashton ........ – Leamington v FC Utd .......................... – Nuneaton v Guiseley .......................... – Spennymoor v Boston ....................... – York v Brackley ...................................
Vanarama South
– Bath v Chelmsford .............................. – Billericay v Woking ............................. – Concord v Chippenham ..................... – Dartford v Hungerford ........................ – Eastbourne Borough v St Albans ..... – Gloucester v Dulwich ......................... – Hampton & Richmond v Torquay ....... – Hemel Hempstead v Welling .............. – Oxford City v Weston-S-Mare ............ – Slough v East Thurrock ...................... – Truro v Wealdstone .............................
Scottish Premiership
45 Aberdeen v Hearts ..............................
46 Celtic v Dundee ...................................
47 Hamilton v Kilmarnock .......................
48 Hibernian v Livingston .......................
49 Motherwell v St Mirren ....................... Scottish Championship – Alloa v Queen of South ...................... – Dundee Utd v Falkirk .......................... – Dunfermline v Ayr ............................... – Morton v Inverness CT ....................... – Ross County v Partick ........................
Scottish League One – Arbroath v Raith .................................. – Brechin v Airdrieonians ..................... – Dumbarton v Stranraer ...................... – East Fife v Forfar ................................ – Montrose v Stenhousemuir ............... Scottish League Two: