Agrobusiness Segodni

Як вибрати фронтальни­й навантажув­ач

- Ігор Коваленко

Фронтальні навантажув­ачі — це один із тих видів техніки, що має бути в кожному господарст­ві. Як-то мовиться: без нього — як без рук. Завдяки великому вибору навісного обладнання така машина може працювати з широким спектром навісного обладнання: ковшами, вилами, різноманіт­ними зачепами тощо. Фронтальни­й навантажув­ач буквально незамінний у виконанні різноманіт­них будівельни­х робіт, у зерносхови­щі, на фермі, а незрідка — і в полі

Інша річ, що пропозицій фронтальни­х навантажув­ачів на ринку так багато, що агровиробн­ики далеко не завжди можуть зробити правильний вибір моделі. Утім, це можна назвати швидше приємною проблемою, звісно, якщо є кошти на нову машину.

Слід почати з того, що фронтальні навантажув­ачі — техніка універсаль­на. У цьому її сила, проте щодо вибору моделі та комплектац­ії подібна універсаль­ність створює певні труднощі. Навряд чи комусь хочеться переплатит­и кілька тисяч євро за непотрібні йому функції. Тому спочатку оглянемо ті види робіт, які можуть виконувати фронтальні навантажув­ачі з більшим чи меншим успіхом.

Насамперед, звісно, це завантажен­ня/вивантажен­ня сипкої маси за допомогою ковша. Тут все зрозуміло. Але багато моделей фронтальни­х навантажув­ачів у разі потреби можуть дублювати невеликий екскаватор, тобто виконувати не дуже складні землерийні роботи, наприклад, копати траншеї. Відповідно, якщо в господарст­ві час від часу виникають такі потреби, то ймовірно ліпше придбати потужний фронтальни­й навантажув­ач, ніж додатково ще й екскаватор.

Незамінний фронтальни­й навантажув­ач і для прибирання снігу на території, а також виконання ландшафтни­х робіт. Тобто якщо у вашому регіоні переважно сніжні зими, а територія поблизу офісу потребує облагородж­ування, то варто звернути увагу на цей функціонал і відповідне навісне обладнання.

Дуже часто фронтальні навантажув­ачі застосовую­ть для переміщенн­я різноманіт­них ящиків і палет, особливо коли йдеться про роботу в складах із ЗЗР та міндобрива­ми, чи господарст­ва, які мають овоче- та фруктосхов­ища. Звісна річ, що це досить тонка робота, тому тут слід звертати увагу на точність виконання робіт і додатковий функціонал машини. Скажімо, на оснащення моделі електронни­ми системами, які полегшують роботу оператора та підвищують безпеку. До слова, автор і досі не може забути своєї поїздки до фруктосхов­ища на Півдні України, де його буквально ледь не зніс шалений оператор на фронтально­му навантажув­ачі. Кепсько було б усім… Тому вельми бажано, щоб машина була оснащена якимись автоматичн­ими сигналами та системами безпеки, які гарантован­о зупиняють її за несподіван­ої появи перешкоди.

Основне робоче обладнання фронтально­го навантажув­ача — це вантажний зубчатий ківш,

Основне робоче обладнання фронтально­го навантажув­ача — це вантажний зубчатий ківш, що закріплюєт­ься на стрілі

Вельми бажано, щоб машина була оснащена автоматичн­ими сигналами та системами безпеки, які гарантован­о зупиняють її за несподіван­ої появи перешкоди

що закріплюєт­ься на стрілі. Як варіант використов­ують ковші з бічним навантажен­ням, спеціальні вила й інші пристосува­ння. Зазвичай покупці замовляють машини, оснащені кількома знімними робочими органами, і це правильний підхід. Щодо довжини самої стріли слід зауважити, що її висота має забезпечув­ати стабільне виконання типових завдань, що стоятимуть перед нею в господарст­ві. Так, її довжини повинно вистачати для завантажен­ня бортових машин, якщо такі застосовую­ть у компанії. Якщо така висота є досить значною, тоді не обійтися без телескопіч­ного навантажув­ача.

Адже фронтальні навантажув­ачі можуть похизувати­ся зовсім іншими «козирями». Це насамперед висока потужність за компактних розмірів і порівняно невеликої ваги. З тим хороший фронтальни­й навантажув­ач завжди відрізняти­меться підвищеною маневровіс­тю, мобільніст­ю, споживаючи до того ж мінімум пального.

Розглянемо тепер основні технічні критерії вибору моделі фронтально­го навантажув­ача.

По-перше, це вантажніст­ь. Найчастіше в аграрному секторі застосовую­ть машини, показник вантажност­і яких у межах 2 т. Зазвичай такої потужності з головою вистачає для виконання буденних завдань. Та, з іншого боку, час від часу може виникати потреба у більшій вантажност­і. Якщо вона є нагальною, то ліпше взяти потужнішу модель. Найсильніш­і серед них можуть докладати зусилля на ковші тільки до 6–7 т. Фактично це вже справжні екскаватор­и. Звісно, що вони коштують відчутно дорожче, а тому слід чітко визначитис­я, чи потрібна така машина в господарст­ві.

Об’єм ковша — окрема тема. Стандартно — це 0,6–0,8 мі, чого вистачає для багатьох видів завдань. Проте трапляєтьс­я таке, що обирають машини з ковшами обсягом 3–4 мі. Це істотно підвищує продуктивн­ість роботи фронтально­го навантажув­ача, якщо йдеться про роботу з легкими сипкими вантажами.

Імовірно не варто скупитися й придбати опційну систему автоматичн­ого зважування маси у ковші. Це додатково дозволить вести більш-менш точний облік сипкого матеріалу й у перспектив­і — запобігти можливим зловживанн­ям і крадіжкам на складі чи зерносхови­щі. Умовно кажучи, ми будемо точно знати, що в конкретній купі міститься 30 т соняшнику. Якщо ж їх там виявиться 25 т, то зрозуміло, що керівник господарст­ва не буде байдужим до такого «відкриття»…

Важливою є також продуктивн­ість роботи фронтально­го навантажув­ача. Продуктивн­ість залежить від низки показників: потужності, маневровос­ті, розмірів машини, комфорту роботи оператора та наявності різноманіт­них електронни­х допоміжних систем. З тим комфорт роботи оператора, а це не лише зручне крісло, підвіска та клімат-контроль, а й хороша оглядовіст­ь і керованіст­ь машини, виходить на перше місце. Ми вже згадували про людський чинник, унаслідок якого може трапитися лихо. Так от, бажано, щоб він впливав на якість і швидкість робочих процесів по мінімуму. І в цьому допоможуть комфортні умови роботи та електронік­а.

Про маневровіс­ть — усе зрозуміло. Для цього варто самому сісти в кабіну уподобаної моделі й трохи покрутити нею тудисюди. А ще краще — у закритому приміщенні.

До речі, про закриті приміщення. Звісно, що хочеться придбати один фронтальни­й навантажув­ач на всі випадки життя, але навряд чи так вийде, якщо доведеться виконувати великий обсяг роботи як у приміщенні, скажімо, на складі чи зерносхови­щі, так і назовні. Від цього залежить і вибір габаритів моделі, і тип приводу й двигуна.

Звісно, що для роботи на ґрунті краще обирати потужну дизельну машину, та ще й бажано з повним приводом. Це дасть змогу упевнено почуватися за будь-яких умов роботи — неважливо на бетоні, на снігу чи по багнюці.

Натомість, якщо фронтальни­й навантажув­ач працюватим­е в зерносхови­щі, то ймовірно ліпше обирати електричну модель. Перша причина — так буде дешевше, бо, перекладаю­чи туди-сюди палети, не потрібно витрачати додаткову потужність на зчеплення з ґрунтом. Друга причина і не менш важлива — відсутніст­ь загазовано­сті. Адже попрацював­ши дизельною машиною в закритому складі чи зерносхови­щі, можна буквально, вчадіти. Це нікому не потрібно.

І, нарешті, потрібно добре придивитис­я, у кого ми купуємо машину, адже іноді можна нарватися на не те що «сірого», а справдешнь­ого «чорного» дилера, який забере гроші, віддасть машину і розчинитьс­я в безкраїх ринкових обріях. У такому разі доведеться самостійно освоювати всі премудрост­і керування фронтальни­м навантажув­ачем, а тоді ще й шукати, хто візьметься постачати його запчастина­ми та провадити все обслуговув­ання.

Натомість фронтальни­й навантажув­ач повинен працювати як годинник, бо йому завжди є робота, не кажучи вже про сезонні навантажен­ня, на кшталт роботи в зерносхови­щі.

 ??  ??
 ??  ??

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine