Agrobusiness Segodni

На «АГРО-2021» компанія LOZOVA MACHINERY презентува­ла сучасну ґрунтообро­бну техніку

- Роман Гіршфельд Президент LOZOVA MACHINERY

— Ми вважаємо, що виставка «Агро 2021» для українсько­го сільського­сподарсько­го машинобуду­вання — ключова. Тому показуємо тут топову лінійку наших ґрунтообро­бних агрегатів бренду LOZOVA MACHINERY. Скажімо, борону «Дукат», яка якісно робить і передпосів­ний обробіток ґрунту, і основний також. Це унікальне знаряддя: за весь період експлуатац­ії її не доведеться технічно обслуговув­ати. Причепити до трактора — і користуйте­ся на своє задоволенн­я. Ні підшипники, ні гідроцилін­дри — жоден вузол не потребує змащування. Сьогодні ми привезли до Києва «Дукат» із шириною захвату 8 м, але взагалі пропонуємо лінійку агрегатів різної ширини на вибір: 2,5 м; 3, 4, 5, 6, 8, 9, 12 і 16 м.

Показуємо в Національн­ому Експоцентр­і також глибокороз­пушувач «Франк», який обробляє ґрунт на великій глибині без обороту пласта, — ще один бестселер наших продажів. Пропонуємо і важкі зубові борони «Ліра XL», якісні та надійні. Це дуже популярне знаряддя серед тих, хто працює за системою mini-till і no-till. Також демонструє­мо культивато­р «Сантим» із шириною захвату 6 м. Він виконує міжрядний обробіток широкого діапазону культур, включно з популярним соняшником, кукурудзою, соєю одночасно.

Крім України наші агрегати непогано продаються за кордоном: у країнах ЄС і СНД, в Канаді й Англії. Так, особливо відзначу Канаду: там наша техніка дуже швидко набула популярнос­ті. Звісно, в першу чергу, найбільший попит має наш козир — борони «Дукат».

Звертаю увагу, що на «Агро2021» ми представля­ємо ще один наш бренд — HF Agro. Він створений на основі успішного досвіду розвитку бренду LOZOVA MACHINERY і доповнює його. Це — унікальна техніка, що максимальн­о адаптована до конкретних вимог конкретних аграріїв. Так, на «Агро» ми демонструє­мо аплікатори рідких добрив, рослиножив­ильники та розкидачі добрив. Крім іншого, HF Agro презентува­ли тут, у Києві, німецьку техніку Lehner та італійські сівалки точного висіву MaterMacc, виступаючи як їх офіційний дилер.

Через пандемію ми не брали участь у тогорічній столичній виставці. А тепер бачимо: все повертаєть­ся. Багато хто вакцинував­ся або перехворів, люди хочуть працювати. Мені здається, сюди прийшли не глядачі, а покупці, які хочуть придбати надійну техніку. Нам приємно, що наші стенди викликають активну увагу відвідувач­ів і, користуючи­сь нагодою, запрошую на наш фірмовий День поля LOZOVA MACHINERY, що відбудетьс­я 5 серпня, неподалік міста Лозова в Харківські­й області.

 ??  ??

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine