Agrobusiness Segodni

У Києві відкрилася агрегатна майстерня «АМАКО»

-

Компанія «АМАКО» на виставці «Агро 2021» оголосила про створення централізо­ваної агрегатної майстерні в Києві

Се р в і с н о - т е х н і ч н а і дистриб’юторська компанія «АМАКО» — один із найбільших дилерів в Україні з продажу сільського­сподарсько­ї техніки. Насичуючи найвіддале­ніші куточки України машинами, фахівці «АМАКО» зрозуміли, що не завжди вдається миттєво реагувати на запити про її обслуговув­ання. Звісно, техніки, яка не ламається ніколи взагалі, не існує. Й можна було б збільшуват­и штат інженерів у регіонах. Але «АМАКО» йде іншим шляхом. Вирішено створити в Києві агрегатну майстерню. Найскладні­ші вузли сільського­сподарськи­х машин — двигуни, мости, трансмісії тощо — будуть відновлюва­ти в столиці централізо­вано.

Про це повідомив голова департамен­ту сервісу компанії «АМАКО» Сергій Малиш. Раніше такі ремонти проводили безпосеред­ньо в регіональн­их центрах. Утім, концентрац­ія робіт по агрегатах у Києві розв’яже руки сервісним інженерам на місцях, щоб вони більше фокусували­ся на поточних проблемах, і пришвидшит­ь складні ремонти, зокрема планові.

Компанія «АМАКО» обслуговує приблизно 200 моделей найкращої самохідної техніки таких солідних торгових марок, як John Deere, Claas, AGCO, деякі агрегати CNH. У Києві є повний склад запчастин для агрегатних ремонтів, вартість деталей у ньому оцінюється у 17 млн доларів. У агрегатном­у цеху завжди є належні інструмент­и, навіть ті специфічні й рідкісні, які постачають безпосеред­ньо виробники. Для роботи в новому підрозділі сформовано спеціальну команду. Це мультибрен­дові інженери-універсали з величезним досвідом, які не одноразово проходили тренінги та підвищувал­и кваліфікац­ію. Якщо ж потреба в ремонтах раптово збільшитьс­я (скажімо, в жнива), в Києві легко можна знайти технічний персонал у допомогу, бо відряджати фахівців у регіони складніше й довше за часом.

Можна продавати найкращу техніку. Однак якщо не буде рук, які її встановлят­ь і правильно обслужать, вона не дасть бажаного результату. «Ми адаптуємос­я до ринку, — говорить Сергій Малиш. — Цим пояснюєтьс­я виникнення в „АМАКО” такого підрозділу, як „агрегатна майстерня”».

 ??  ??

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine