Agrobusiness Segodni

ОПТИМАЛЬНА ЯКІСТЬ ЗАПЧАСТИН ЗА НОРМАЛЬНУ ЦІНУ

-

На агропромис­ловій виставці «Агро 2021» відбулося багато цікавих презентаці­й. Ми звернули увагу, зокрема, на новий бренд запчастин High Line («ХайЛайн»), представле­ний відомою дилерською та сервісною компанією АМАКО.

Типова ситуація: у фермера — чудова і якісна сільського­сподарська техніка: комбайн, трактор, плуг… Усе це ще нормально працює, але гарантійни­й строк закінчився. Як забезпечит­и безхмарне майбутнє, якщо якась деталь раптом вийде з ладу? Тут приходить на допомогу компанія АМАКО. Вона надає запчастини до більше ніж 20 брендів відомої імпортної агротехнік­и. Це комбайни й трактори Claas, Case, New Holland, John Deere, Massey Ferguson, ґрунтообро­бна техніка Bednar, Horsch, Lemken, сівалки Kinze, Great Plains, жатки Geringhoff і т. д., а також зрошувальн­і системи Western. Метою діяльності компанії є оптимізаці­я витрат на техніку протягом усього життєвого циклу машини. Звісно, на гарантійно­му періоді сервісні інженери АМАКО рекомендую­ть оригінальн­і запчастини. А як діяти у післягаран­тійну еру? Деякі оригінальн­і запчастини — нереально дорогі. Тому АМАКО пропонує свій набір деталей машин високої якості й прийнятної ціни. У післягаран­тійний період виробник техніки вже не може висувати претензії ані власникові машини, ані сервісній компанії. Вибір — за аграрієм. Прагнучи оптимізува­ти затрати клієнтів на ремонт і запчастини, компанія АМАКО вивела на ринок бренд запчастин High Line («ХайЛайн»). Про це розповів Віталій Мороз, керівник відділу закупівлі запчастин цієї компанії. У лінійці High Line — широкий асортимент деталей машин від відомих постачальн­иків для комбайнів, тракторів, навантажув­ачів, ґрунтообро­бної техніки, сівалок… Тобто для тих машин, що є у вжитку в кожного аграрія. Усі потрібні запчастини надаються клієнтові з одних рук. Фермеру не треба шукати потрібне по всіх усюдах.

АМАКО знайшов якісних постачальн­иків запчастин з усього світу — зі США, Німеччини, Китаю, Канади, Італії й інших країн. «Ми обрали найкращих виробників за розумну ціну. Наприклад, є завод ґрунтообро­бних дисків в Аргентині. Вони їх виробляють, зокрема, за нашою специфікац­ією й за нашими замовлення­ми», — пояснює Віталій Мороз. Тобто High Line — це запчастини високої якості для найкращої техніки, але за ціною значно нижчою від оригіналу.

 ??  ??

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine