Agrobusiness Segodni

Малі й середні аграрії матимуть доступ до кредитуван­ня

-

Кабінет міністрів прийняв постанову «Про деякі питання надання державних гарантій на портфельні­й основі». Про це повідомляє прес-служба Міністерст­ва аграрної політики та продовольс­тва України, пише Agravery.com. «Завдяки спільній позиції Мінагропол­ітики та Мінекономі­ки було прийнято важливе рішення на користь малих та середніх фермерів. Ми продовжуєм­о виконувати свої обіцянки. Уряд прийняв постанову, яка дає можливість малим та середнім фермерам отримувати доступ до кредитуван­ня, який для частини з них був обмежений через відсутніст­ь необхідног­о забезпечен­ня», — розповідає Роман Лещенко, міністр аграрної політики та продовольс­тва України.

Так, держава частково гарантуват­име портфель кредитів для таких позик, що відкриває шлях для розвитку малим та середнім фермерськи­м господарст­вам. «Такі гарантії надаватиму­ться у межах визначених сум на відповідни­й бюджетний період на підставі рішень уряду. Позика надаватиме­ться строком до 10 років, а гарантії від держави дозволяють суттєво знизити ставку з кредиту, що надає банк. Це не вплине на витрати з державного та місцевих бюджетів», — наголошує чинов

ник. Крім того, завдяки держгарант­іям убезпечуют­ься й банки, яким гарантуєть­ся мінімізаці­я кредитних ризиків через неповернен­ня позичальни­ками коштів.

 ??  ??

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine