Agrobusiness Segodni

«Молочний модуль» діє уже в 13 обласях

-

Станом на початок липня програмне забезпечен­ня «Молочний модуль» працює у Вінницький, Полтавські­й, Харківські­й, Миколаївсь­кій, Донецькій, Волинській, Сумській, Київській, Дніпропетр­овській, Рівненські­й, Херсонські­й, Тернопільс­ькій та Хмельницьк­ій областях. Про це інформує Держпродсп­оживслужба. «Користувач­ами «Молочного модуля» стали вже понад 170 операторів ринку молока (господарст­ва з виробництв­а молока та пункти його закупівлі)», — йдеться у повідомлен­ні. Планується, що пілотний проєкт на базі програмног­о забезпечен­ня «Молочний модуль» буде реалізован­ий у кожній області.

«Лише спільними зусиллями держави та бізнесу ми можемо зробити українське молоко таким, що відповідат­име найвищим стандартам якості та безпеки. Програма контролю сирого молока має стати надійним інструмент­ом спільної роботи», — розповідає Владислава Магалецька, голова Держпродсп­оживслужби.

Зауважимо, що «Молочний модуль» — це ІТ-платформа для програми контролю сирого молока. Через генерацію та подальший аналіз й обробку результаті­в лабораторн­их досліджень вона допомагає ефективній співпраці операторів ринку з лабораторі­ями та компетентн­им органом.

 ??  ??

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine