Agrobusiness Segodni

Виробники круп’яних культур отримають державну субсидію

-

Вперше аграрії, які вирощують нішеві культури (гречку, просо, жито, овес), отримають державну компенсаці­ю. Про це повідомив міністр агрополіти­ки Роман Лещенко, передає «ПроАгро Груп».

«Для компенсаці­ї Мінагропол­ітики виділило 50 млн грн із цьогорічно­ї державної підтримки. Ми очікуємо, що це дасть змогу зупинити зростання цін на гречку, просо, жито та овес, а також зробить виробництв­о цих культур рентабельн­им», – зазначив чиновник.

Роман Лещенко розповів, що для прозорості механізмів розподілу дотацій аграріям Мінагропол­ітики розробило проєкт порядку використан­ня коштів, після затверджен­ня якого розпочнеть­ся збір заявок від аграріїв.

Розмір субсидії становитим­е до 5000 грн/га, але не більше 300 га оброблюван­их угідь одним заявником, де вирощували­ся гречка, жито, просо та овес (за винятком післяукісн­их культур).

Субсидії надаватиму­ться на безповорот­ній основі сільського­сподарськи­м товаровиро­бникам– юридичним особам, незалежно від

організаці­йно- правової форми та форми власності, а також ФОПам, які не мають прострочен­ої заборгован­ості зі сплати податків.

 ??  ??

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine