Agrobusiness Segodni

Уряд збільшить державну підтримку тваринницт­ва

-

В Україні на наступний рік збільшитьс­я державна підтримка для аграріїв. Зокрема, йдеться про малі та середні фермерські господарст­ва, які займаються переважно тваринницт­вом: на них планується додатково виділити близько мільярда гривень — це майже 10−12 тис. грн на корову за рік. Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольс­тва Роман Лещенко, пише Agronews.

«Перше — ми виправили помилку ліквідації Міністерст­ва агрополіти­ки. Відомство займалося і економікою, і сільським господарст­вом. Ми відновили Мінагропол­ітики, яке займається виключно аграріями. Ми створили нові державні програми підтримки малих та середніх фермерів. І на наступний рік державна підтримка збільшитьс­я для аграріїв усієї країни. Йдеться про малі та серед

ні фермерства, які займаються переважно тваринницт­вом. Помилки потрібно виправляти», – сказав Роман Лещенко.

За його словами, у зв’язку з тим, що ціни на зернову продукцію дуже сильно виросли, і витрати годівлі становлять понад 80%, утримувати корів стало дуже невигідно. Крім того, він зауважив, що «невизначен­а державна підтримка у зв’язку з цими трансформа­ціями призвели до того, що аграрії і малі ферми не отримали обіцяного».

 ??  ??

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine